Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Sprcha patří do každé koupelny – vyberte si k ní správné sprchové dveře

Ideální koupelna je s vanou i se sprchovým koutem. Málokdo si ale takový komfort může dovolit. Pokud se musíte rozhodnout pouze pro jedno, zvolte sprchový kout doplněný o kvalitní sprchové dveře ze skla.

Sprcha je prostorově méně náročná než vana. Šetří vodu – tedy naše finance i životní prostředí. Současně je vhodná i ve chvílích, kdy jsme po úrazu, nebo pro lidi ve třetí etapě života, kde už vana začíná být problém a může být příčinou úrazů.

Sprchový kout se dá pořídit jako celek – tedy v podobě plastového kusu s implementovanou vaničkou i dveřmi. Kdo ale hledá více designové a moderní provedení, obvykle volí spíše samostatnou vaničku a sprchové dveře. Nebo dokonce bezvaničkový model. Vnitřní část sprchy je pak řešená obvykle obkladem nebo speciálními voděodolnými stěrkami. Právě u tohoto moderního provedení pak stojíme před rozhodnutím – jaké si zvolit sprchové dveře?

Skleněné sprchové dveře jsou hitem

Nemusíte se bát, že by bylo sklo v koupelně nebezpečné. Sprchové dveře se vyrábí z bezpečnostního tvrzeného skla. Sklo přitom nestárne, v interiéru vypadá luxusně a perfektně se udržuje. V podstatě je nezničitelné.

Vyberte si sprchové dveře PURE

E-shop Hezkakoupelna.cz nabízí velice kvalitní a designově povedené sprchové dveře z řady PURE. Tvrzené sklo dveří je až pětkrát odolnější, než určuje norma. Dveře mají bezrámovou konstrukci, a proto jsou vhodné i jako řešení pro bezbariérový vstup do sprchového kouta. Navíc bezrámové dveře vypadají dobře po designové stránce. Dveře lze snadno osadit i na ne zcela rovné zdi koupelny. Mohou se instalovat na vaničku i na dlažbu.

Velkou výhodou je rovněž speciální úprava skla, která je ošetřena vrstvou zamezující usazování vodního kamene. Jednou za čas je vhodné tuto vrstvu obnovit speciálním přípravkem.

Sprchové dveře PURE se vyrábí jednokřídlové v šířkách 60, 70, 80, 90 až 100 cm, přitom každá šířka umožňuje určitou variabilitu. Další možností jsou PURE dveře v dvoukřídlovém provedení. Opět v několika šířkách.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist