Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Stojací lampy do ložnice – designový pomocník

Stojací lampy jsou výtečným řešením do moderního i klasického interiéru. Plní vysoce estetickou funkci a přitom je jejich hlavním úkolem přisvítit všude tam, kde je zrovna potřeba. Ať už jde o obývací pokoj, kde toužíte po tlumeném světle či ložnici, když nechcete rušit při čtení vašeho partnera. Vytváří intimní atmosféru pro poklidný večer.

Jak vybrat stojací lampu do ložnice

Hledáte-li moderní osvětlení pro váš interiér, pak vsaďte na designové stojací lampy do ložnice, jež udělají z každého prostoru jedinečné místo s perfektní atmosférou. Než přikročíte k výběru stojací lampy, zaměřte na tato kritéria:

  • Účel, pro který bude lampa využívána
  • Svítivost a správnou výšku (odvíjí se od účelu)
  • Místo, kde lampu umístíte
  • Ostatní doplňky a dekorace, aby lampa s nimi ladila
  • Zda je v blízkosti zásuvka
  • Jak často bude lampa využívána
  • V případě častého používání, zda by nebylo lépe sáhnout po úsporné LED technologii

Jakmile si odpovíte na tyto otázky, bude se vám snáze vybírat lampa, která poslouží účelu. Tvary a materiály je vhodné volit podle těch, které se již v místnosti vyskytují. Stojací lampy jsou atraktivního vzhledu a díky nejmodernějším technologiím umožňují precizní osvětlení místnosti.

Stolní nebo stojací lampu?

Lampy jsou vhodným doplňkem každého interiéru, stejně tak jako lustry.  Svou oblibu si lampy získaly především díky praktické funkci, nespornou výhodou je možnost snadného přemístění právě tam, kde ji zrovna potřebujete. Zda si vyberete lampu stolní či stojací je čistě osobní preferencí. Ale ať si zvolíte jakoukoliv, každá dodá místnosti útulnost, intimitu a tolik světla, kolik potřebujete, protože většina lamp i lampiček má nastavitelnou intenzitu a tok světla. Stojací lampa je známý a populární předmět. Mnohé z nich vstoupily do historie designu jako opravdové ikony, patrně i proto je výběr tak pestrý.

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist