Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Unikátní holografická projekce představuje špičkové televizory a multidoor chladničky Hisense

V nákupním centru Westfield na pražském Chodově je k vidění unikátní holografické 3D projekce, která nechává ve volném prostoru bez jakéhokoliv projekčního materiálu ožít ve velkolepé audio-vizuální show vlajkové lodě v sortimentu televizorů Hisense pro letošní rok; pozornost upírá i k vícedveřovým, tzv. multidoor chladničkám. Je to vůbec poprvé ve střední Evropě, kdy můžete vidět holografickou projekci bez jakéhokoliv záznamového média i pomůcek pro virtuální nebo rozšířenou realitu. A jejím prostřednictvím i novinky v sortimentu technologické společnosti Hisense.

Návštěvníci nákupního centra Westfield na pražském Chodově si mohou od 9. května 2023 po dobu šesti dní užít vrcholnou audio-vizuální holografickou 3D show. Během ní se ve volném prostoru kolem gigantického projekčního rámu objevují, vznášejí a pohybují trojrozměrné objekty a animované sekvence v nejvyšší obrazové kvalitě s rozlišením 4K doprovázené strhujícím prostorovým zvukem jako v kině. Návštěvníci mohou také pomocí vestavěných vizuálních a zvukových pokynů obsah zachycovat, sdílet a vyzývat ostatní k akcím.

Show využívá unikátní technologické řešení Hypergram, která přináší 360stupňový zážitek pomocí holografické projekce. Ta byla použitá už dříve například ve sci-fi filmech jako Star Wars, Star Trek nebo Iron Man.

Teď jde o zcela nový princip. Gigantický projekční rám a novátorské technické řešení Hypergram se 24 vzájemně propojenými zařízeními totiž narozdíl od tradičního holografu nabízí dokonalý obraz v nejvyšší Ultra HD kvalitě, bez rozmazání či chvění během pohybu objektu i za plného světla. K projekci nevyužívá sklo ani jiný zobrazovací materiál, diváci nepotřebují ke sledování žádné pomůcky, tedy například ani brýle pro virtuální realitu.

První show tohoto druhu ve střední Evropě a Česku probíhá v impozantním centrálním atriu nákupního centra Westfield na pražském Chodově v době od 9.-14. května 2023 a je přístupná veřejnosti. Akci podpoří na sociálních sítích i influenceři.

cz.hisense.comNEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist