Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Ušetřete finance v rámci dotace programu Nová Zelená úsporám

Pomalu a jistě se blíží konec roku, a s ním i konec dobré ceny za energie. Od příštího roku si totiž za ně výrazněji připlatíme. A nebude se jednat jen o elektřinu, podražit by měly i další energetické komodity, jako například plyn, uhlí a ropa. Proto chcete-li ušetřit, či alespoň zmírnit dopady na vaši peněženku, bude zapotřebí s tím něco udělat.

Ideálním řešením je snižování energetických nákladů. Což je komplexní problematika a týká se celého domu. Kombinací různých řešení můžete snížit veškeré energetické náklady. Navíc vám může přijít vhod pomocná ruku Ministerstva životního prostředí v podobě dotace s programem Nová zelená úsporám.

Celková rekonstrukce pro úsporu energií

Nedělejte jen dílčí kroky, ale zvažujte rovnou celkovou rekonstrukci domu, abyste co nejvíce eliminovali nežádoucí úniky energie realizací kompletního zateplení a modernizace vytápění – a nevynechejte ani možný solární ohřev vody. Díky těmto opatřením uspoříte nemalé prostředky.

Výhodné investice pomocí dotace

V současnosti jsou investice velmi výhodné s přispěním dotace. A nejedná se o malé částky. Čím více totiž investujete do úsporných opatření, tím větší bude částka, na kterou dosáhnete. Pro rodinné domy se může rovnat až 5 milionům korun v podobě 50 % uznaných nákladů. U bytových domů to může být až 10 milionů korun a 20 % uznaných nákladů.

Dotace je k dispozici i pro práce svépomocí. Jste-li manuálně zruční, pak i na vás se v rozpočtu myslelo. Můžete si zateplit dům, zařídit zelenou střechu nebo vyměnit okna s pomocí státní podpory. Odbornější záležitosti jako například fotovoltaickou elektrárnu však přenechte profesionálům.

Usnadněte si řešení pomocí E.ON Rádce

Jak snadno ušetřit za energie, můžete zjistit prostřednictvím unikátní služby na českém trhu. Zateplení domu, volbu vhodného vytápění, solární ohřev i řešení dotace naleznete na webu E.ON Rádce. Pokud chcete osobnější přístup při hledání řešení úspory plynu a elektřiny, snadno si domluvíte konzultaci s energetickým poradcem emailem, telefonicky či osobně.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist