Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

V luxusním horském projektu Harrachov Peaks se otevřel vzorový apartmán s terasou

Po nedávném dokončení komorního projektu Harrachov Peaks si zájemci mohou nyní prohlédnout exkluzivní vzorový apartmán. Luxusní jednotky, které se hodí pro vlastní rekreační využití i jako zajímavá investice do nemovitosti, si již přebírají první majitelé. Výhradní prodej projektu zajišťuje realitní kancelář Luxent – Exclusive Properties.

 
V luxusním horském projektu Harrachov Peaks se otevřel vzorový apartmán s terasou
 

K velkoryse řešenému vzorovému bytu o dispozici 1+kk a velikosti 52,19 m2 náleží dřevěná terasa o ploše 28 m2 s výhledem na les a protější svahy. Elegantní návrh čerpá inspiraci z minimalistického severského designu a důraz klade na využití přírodních materiálů a tlumených barev. Dominantním prvkem je dřevo, které se kromě stěn a podlah propisuje také do doplňků.

 
V luxusním horském projektu Harrachov Peaks se otevřel vzorový apartmán s terasou
 

Plocha interiéru je opticky členěna designovou skříňovou stěnou s kovovými prvky vyrobenou na míru tak, aby vznikl samostatný spací kout s čalouněnou postelí oddělený od společenského prostoru se sametovou sedací soupravou v modré barvě, kuchyně i jídelny s mosaznými akcenty. Antracitové obložení části stěn koresponduje s dřevohliníkovými velkoformátovými okny vedoucími na prostornou terasu a v kombinaci s luxusní dubovou podlahou z ateliéru Valen & Masar vytváří útulnou atmosféru. Plnohodnotná kuchyně je vybavena spotřebiči značky Beko (mikrovlnka, trouba, myčka) a velkým množstvím úložných šuplíků a skříněk. V zádveří je pak vestavěná šatní skříň, samostatná toaleta se sprchovým koutem a úložná komora o velikosti 4,31 m2. Apartmán ve vysokém standardu je vybaven vestavným nábytkem na míru od společnosti Ardem Interiors, volně stojící nábytek pak dodala firma Diva Homes. V bytě nechybí rekuperace a podlahové vytápění.

 

V luxusním horském projektu Harrachov Peaks se otevřel vzorový apartmán s terasou

 

Vzorový apartmán krásně demonstruje vkusné a komfortní zařízení druhého bydlení na horách. Byť je luxusní interiér navržen s ohledem na nejmodernější trendy, stále respektuje tradiční architekturu a skvěle ladí s exteriérem ve stylu původních dřevěných chalup. Současně ukazuje, jak je díky nápaditě řešené interiérové vestavbě možné jednotku 1+kk povýšit tak, aby se blížila výhodám dispozice 2+kk,“ popisuje realitní makléřka Šárka Tichá ze společnosti Luxent – Exclusive Properties a dodává:

Ke koupi stále ještě zbývají volné jednotky, které velmi doporučujeme na osobní prohlídku. Uspokojí jak zájemce o pohodlné rekreační bydlení v Krkonoších, tak investory se záměrem užívat apartmán jen částečně a ve zbývajícím čase jej nabídnout k výnosovým pronájmům.“

 

V luxusním horském projektu Harrachov Peaks se otevřel vzorový apartmán s terasou

 

V projektu Harrachov Peaks, jenž byl oceněn ve 12. ročníku prestižní soutěže Realitní projekt roku, vyrostlo celkem 16 moderních apartmánů 1+kk až 4+kk a užitné ploše od 52 do 156 m?. S ohledem na energetický komfort se součástí novostavby stala příprava na fotovoltaickou elektrárnu. Novým majitelům je k dispozici vybavené fitness pro kondiční a silový trénink a wellness se saunou a vířivkou.

 
V luxusním horském projektu Harrachov Peaks se otevřel vzorový apartmán s terasou
 

Lokalita oblíbeného horského centra Harrachov se skvělou infrastrukturou nabízí širokou škálu celoročního vyžití v krásné přírodě. V zimě se dá vyrazit za lyžováním, snowboardingem či běžkováním, v létě pak na cyklovýlety, trekking či na golf. Občanská vybavenost města na okraji Krkonošského národního parku zahrnuje restaurace, obchody, půjčovny sportovního vybavení i zdravotnická zařízení. Co se týče dopravního spojení, do Prahy se dá dojet za cca 2 hodiny autem. Hladce lze cestovat i do dalších horských lokalit a sportovních center, třeba v Jizerských horách nebo na polské straně Krkonoš s lázeňskými městy, termálními koupališti a aquaparky.

 

 

Zdroj foto: LUXENT

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist