Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Venkovní a vnitřní vybavení firem: Na co byste neměli zapomenout?

Pokud jste se rozhodli rekonstruovat firemní prostory, neobejdete se bez vhodného venkovního a vnitřního vybavení. Velice důležité je, abyste například v interiéru správně vyznačili toalety, v exteriéru zase nezapomeňte na odpadkové koše. V následujících řádcích vám prozradíme, bez jakého venkovního a vnitřního vybavení se neobejdete.

Piktogramy

Prostřednictvím piktogramů můžete srozumitelně označit jednotlivé místnosti v budově. Často se piktogramy používají k označení toalet, šaten, ošetřoven, prostorů pro invalidy a podobně. Všechny piktogramy disponují oboustrannými samolepkami, a tak je nemusíte na dveře vrtat, ani zdlouhavě montovat, prostě je jen nalepíte. Piktogramy je možné upevnit nejen na dveře, ale také na zeď či další povrchy.

Odpadkové koše

V podstatě nezáleží na tom, zda se jedná o sklad, nebo kancelář, protože v každé firemní budově jsou odpadkové koše žádoucí. Uplatnění nachází i před objekty, protože velice často se stane, že jdou zaměstnanci do práce, respektive z práce, a potřebují něco vyhodit. Pro ekologicky smýšlející by měly být ve firmě připraveny také odpadkové koše na třídění odpadu, jež jsou odlišeny barvami.

Venkovní popelníky

Bohužel, spousta pracovníků má zlozvyk kouřit i během přestávky v pracovní době. Jestliže nechcete mít před vstupem do budovy „špačky“, pořiďte zaměstnancům venkovní popelníky, jež zamezují šíření kouře a vzniku požáru.

Nájezdové plošiny

V případě, že zaměstnáváte i vozíčkáře, budete potřebovat nájezdové plošiny, pokud nemáte bezbariérové prostory. Důležité je, aby plošiny splňovaly moderní bezpečnostní požadavky a normy.

Kompletní vnitřní a venkovní vybavení firem najdete v e-shopu vmbal.cz, kde kromě výše zmíněného narazíte i na alkohol testery, potřeby pro první pomoc, rohože, protiskluzové prostředky a nástroje pro manipulaci a skladování.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz   www.womenhouse.cz   www.luxuryhouse.cz 

www.gastrohouse.cz   www.celebrityhouse.cz   www.cinemahouse.cz   www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz   www.luxusniplaze.cz

www.nicemagazine.cz   www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz 

  www.inspirovanikrasou.cz   www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz    www.podcasthouse.cz    www.menhouseman.cz  

TOPlist