Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Vybíráte dveře do interiérů?

Velmi populární dveře do interiéru jsou posuvné dveře. Díky nim zvětšíte opticky pokoj, nezabírají prostor v místnosti, zasouvají se do pouzdra ve stěně. Jsou velmi variabilní, uplatnění najdou i v šatně nebo spíži. V nabídce jsou v mnoha materiálech, různých povrchových úpravách a zasklení. Manipulace s nimi je velmi pohodlná, a snadno jej ovládají i děti. Další možností jsou skládací dveře, které se hodí pro mnoho staveb. Umísťují se do bytů, apartmánů, domů, na terasy i zimní zahrady. Opticky rozdělují místnost, aniž by zabíraly prostor. Dveře na terasu propojí interiér domu s exteriérem jeho okolí. Terasové dveře dodají bydlení nový rozměr a propojí Váš domov s okolní přírodou.

Interiérové dveře zcela změní dojem z místnosti, měli byste se tedy dobře rozhodovat před jejich pořízením, jaký typ vybrat. Obraťte se proto na specialisty v oboru, kteří Vám poskytnou cenné rady a tipy pro výběr dveří.

Pokud plánujete výběr interiérových dveří, navštivte naši firmu Oknocentrum Rakus, s.r.o. Máme v nabídce širokou škálu kvalitních, dřevěných dveří pro mnoho typů domácností. Dveře dodáme na místo určení a zajistíme profesionální montáž. Naši pracovníci se Vám budou věnovat a poskytnou Vám rady, jaké zvolit měřítko pro výběr Vašich nových dveří. Dveře máme v nabídce v mnoha různých šířkách, výškách, s různými typy rámů, v mnoha barvách a s různými skly. Na výběr je také z mnoha druhů rukojetí a kování.

Součástí dveří jsou také vestavěné bezpečnostní díly, čepy a rámové uzávěry, účinné proti vloupání. Dveře od nás jsou stabilní, dobře izolované a mají dlouholetou záruku na funkčnost, jejich pořízením si tak usnadníte život ve vlastním domově. Dohlédneme na to, abyste si vybrali vhodný design do Vašeho interiéru tak, aby ladil s okolními okny a vybavením Vašeho domova. Jsme Vám k dispozici, oslovte nás s důvěrou.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist