Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Vyhrajte kosmetické taštičky pro saunování | SOUTĚŽ

Tři z vás si odnesou kosmetické taštičky včetně kosmetiky pro saunování od společnosti Dyntar a eshopu nejlevnejsisauna.cz v hodnotě 2.000 Kč.

Mellis saunové medové produkty jsou přírodní kosmetikou vyvinutou pro péči o pokožku. Med pročišťuje a zvlhčuje pokožku přirozeným způsobem. Již před 2 tis. lety používala Kleopatra med ve svých koupelích k péči o pokožku.

Soutěžní otázka:

Jak se jmenuje kosmetika na bázi medu, vhodná pro saunování?

a) Dyntaris

b) Yellis

c) Mellis

Nápovědu naleznete na www.nejlevnejsisauna.cz

 

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@menhouse.cz. Do předmětu zprávy napište: HOUSEHOUSE - Sauny Dyntar. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 150, 200 a 300, tyto maily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 30. 3. - 10. 4. 2016NEJLEVNĚJŠÍ SAUNA

Sauna, infrasauna a vše, co do sauny patří, najdete právě ve specializovaném e-shopu nejlevnejsi-sauna.cz. Eshop nabízí jednotlivé komponenty na stavbu sauny. Saunu si tak postavíte velice rychle a jednoduše. Systém pro stavbu sauny vás provede výběrem materiálu na stavbu vaši domácí sauny, ale i s výběrem topidla do sauny, dveří nebo potřebných saunových doplňků.
 
V nabídce nechybí i kompletní finské sauny, infrasauny, ale i doplňky do sauny, saunová kamna tradičních finských výrobců včetně regulace, ochlazovny a nábytek dosauny.
 
Pokud si nebudete vědět při výběru sauny, infrasauny či doplňků pro saunu s čímkoliv rady neváhejte se na obrátit na infolinku. K dispozici mají tým vyškolených odborníků. Na sauny, infrasauny a vše, co s nimi souvisí, jsou to prostě specialisté.  A navíc – sauna a saunování samotné je opravdu baví! Běžte se tedy podívat na stránky:
 
 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist