Připravujeme

Obsah:

KVĚTEN / ČERVEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Výkup kovů, papíru, plastů a další potřebné úkony

Recyklace odpadů je velmi aktuálním tématem a čím dál větší pozornosti se jí dostává nejen v domácnostech, ale také ve firmách. Množství produkovaného odpadu zkrátka roste velmi rychle, proto není od věci zajistit pravidelný odvoz a likvidaci kovošrotu, papíru, skla a plastů.

Ekologické nakládání s odpady

TSR, největší zpracovatel kovů v České republice, se zaměřuje na výkup a zpracování železa a barevných kovů, ale stranou pozornosti nezůstávají ani jiné typy odpadu. Za zmínku stojí také další služby, které tak napomohou vytvořit komplexní šeření na míru vaší společnosti. Co všechno tedy ještě můžete očekávat? Vyhledávané jsou v této souvislosti demoliční a demontážní služby, odborné environmentální poradenství, recyklace elektrických spotřebičů a zařízení či prodej užitkového železa.

Aktuální situace a výkupní ceny

A jaká je situace na trhu s odpady? Jako všude jinde, i zde dochází k určitým výkyvům, na které výkupní ceny samozřejmě více či méně reagují. Za zmínku stojí například uvalení cel Spojenými státy na dováženou ocel, stejně jako zastavení výkupu některých druhů plastů a také papíru ze strany Číny. Proto seriózní společnosti poskytují aktuální ceník na vyžádání.

Spolehlivé vybavení je základ

Samozřejmostí by měly být moderní elektronické vážící systémy disponující potřebnými certifikacemi. Neméně důležitá je spolehlivá svozová, manipulační a zpracovatelská technika obsluhovaná patřičně vyškoleným personálem. Například při zpracování kovo-šrotu se ke slovu dostávají hydraulické nůžky, hydraulické lisy, nakládací linky a v neposlední řadě také speciální linky. Výsledkem je kovo-šrot, který je vhodný k opětovnému zpracování ve slévárnách a hutích.

Jakým způsobem je zajištěna likvidace odpadů ve vaší společnosti?

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist