Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Vylepšete design domu garážovými vraty, roletami a žaluziemi

Po krásném a moderním bydlení dnes touží asi nejeden z nás. Aby domov, ve kterém bydlíme, dobře vypadal, alespoň z venku, stačí udělat pár zásadních věcí, díky kterým vám ho bude každý závidět. A nemusí se jednat jen o nový dům nebo vilu. I starší dům můžete lehkou rekonstrukcí dostat do nádherného designu. Jak na to? Soustřeďte se na dekorativní prvky. Těmi můžete celkový vzhled doslova rozzářit. Tady je pár dobrých rad, co byste měli pro své bydlení udělat.

Nový vzhled domu – fasádní palubky a kamenný obklad

Moderní vizáže domu docílíme pomocí „jednoduchých“ dekorativních prvků, jako jsou fasádní palubky a kamenné obklady. Tato přírodní kombinace je velmi trendy a oživí i dříve postavený dům. Celkový dojem dotvoří i nová garážová vrata, jež budou dobře ladit se zbytkem designu. V rámci redesignové výměny se nebojte investovat více peněz a kupte si už technicky vyspělejší sekční garážová vrata. Sami uvidíte, že těchto financí navíc nebudete rozhodně litovat.

Venkovní rolety pro vzhled i bezpečnost

Dalším designovým prvkem, který je důležitý pro exteriér domu, jsou venkovní rolety. Dodají bydlení nejen potřebnou celistvost, ale zaručí i dokonalou bezpečnost. Budete si je pochvalovat i z dalších hledisek. Jsou totiž výborným venkovním stíněním, regulátorem tepla i izolací proti hluku. Nejvíce je oceníte pro jejich funkci ochrany proti vloupání. Stávají se nesnadnou překážkou pro zloděje. Jejich používání také prodlužuje životnost oken.

Dolaďte detaily pomocí plotu, žaluzií i okrasných stromků

Na doladění posledních detailů pro dokonalý vzhled vašeho bydlení poslouží následující věci. Ke krásnému domu se hodí i designové kovové ploty, venkovní žaluzie, a zapomínat nesmíte ani na okrasné stromky, jež dotvoří celkový dojem moderního vzhledu.

Zásadní práce nechte na profesionálech

Do vylepšování designu domu se rozhodně nepouštějte sami. Třeba taková roletová vrata, ploty, ale i žaluzie a rolety svěřte firmě BUBÍK (www.bubik-vrata.cz). Okrasné dřeviny si pak pomocí ukázkových videí na Youtube třeba zvládnete zasadit už sami.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist