Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Výtah zvyšuje hodnotu nemovitosti

„Dům bez výtahu? Tak to ne!“ I toto slyší velice často realitní makléři. Pro řadu lidí je bydlení bez výtahu naprosto nemyslitelné. Buď hledají bydlení zcela bezbariérové, nebo alespoň s minimem schodů, a tedy s výtahem. Už bydlení ve třetím či čtvrtém patře bez výtahu je i pro zcela zdravé lidi minimálně nekomfortním. Jiní si vybírají nové bydlení i podle kvality výtahu. Řada lidí má ze starých výtahů strach, i přesto, že prošly bezpečnostní revitalizací.

Výtah dnes musí být naprostou samozřejmostí v jakékoliv patrové budově. U novostaveb se na bezbariérovost stavby myslí od počátku, ale výtahy se budují i ke starším stavbám. Udělat je lze hlavně funkčně, ale i citlivě ke stávajícímu objektu, ať již po statické, konstrukční či designové stránce.

Dnes již není netradiční budovat výtahy i k rodinným domům

I patrové domy tak zůstávají bezbariérovými. Současně si můžete dovolit takové vychytávky, jako je třeba parkování automobilu v patře. Výhled na milované auto, jež je zaparkováno ve vyleštěném, téměř výstavném prostoru, přímo z obývacího pokoje, je dnes velkým hitem. I tento luxus vám umožní především kvalitně navržený výtah.

TIP: Standardní i atypický výtah vám navrhne i kompletně zrealizuje společnost EURO VÝTAHY. Právě na náročné a atypické výtahy se firma specializuje a zákazníkům umí nabídnout skutečně nadstandardní realizace. Buduje výtahy zcela na klíč a součástí služeb je též servis a revize výtahů.

Výtahy od návrhů přes realizaci až po servisování

Kdo se rozhodne využít služeb společnosti EURO VÝTAHY, získá partnera, který pomůže první představy o výtahu dostat do realizovatelné podoby. Firma spolupracuje s předními architekty a je schopna přinést skutečně neotřelé řešení po stránce designu. Samozřejmostí je výtah skvěle technicky propracovaný, kvalitně vyrobený, podle všech platných českých a evropských norem, a hlavně český. Ano, výtahy, které firma dodává a staví, jsou vyrobeny především z českých součástek a dílů. Takže kromě evropské kvality vám firma nabídne i vynikající český výrobek.

Jaký výtah je libo?

Firma EURO VÝTAHY to umí s výtahy skutečně všeho druhu. Tradičními jsou především osobní výtahy do velkých office center a obchodních domů, ale i domovní výtahy do patrových bytových domů či do rodinných vil. Vybudovat lze též panoramatické výtahy, exteriérové výtahy na budovy, ale též výtahy nákladní či třeba jídelní.

Reference, které mluví samy za sebe

Firma se stala žádaným dodavatelem výtahů. Jednou z top referencí je třeba řešení výtahu pro OD Kotva. Společnost však své výtahy realizovala i pro mnoho dalších významných subjektů. Jsou to například PSN, Dopravní podnik hlavního města Prahy, Hybernia, SIKO koupelny, Golf Beroun a další. Za zhruba osm let svého fungování vybudovala firma na 400 perfektně fungujících a mnohdy designově řešených výtahů.

EURO VÝTAHY působí po celé České republice

Hlavní kancelář sídlí v Praze, kde je na Koněvově ulici vybudován i showroom. Firma dodává výtahy do posledního detailu. Používá osvědčené materiály, realizuje zajímavé designové prvky, jakým je například tisk na sklo prosklených kabin. Tyto technologie jsou aplikovatelné rovněž při revitalizacích starých výtahů, kterých se společnost rovněž velice ráda zhostí.

Vždy získáte ty nejnovější technologie, které zvyšují bezpečnost výtahu a současně jsou schopny snížit třeba spotřebu elektrické energie až o 40 %. Nabídnou tišší chod a plynulejší jízdu. Přitom, jak již bylo zmíněno, jde o české technologie a komponenty – ­ zejména o rozvaděče, rámy kabin a kabiny výtahů, šachetní dveře, protiváhy, ovládací mechanismy panelů i elektroinstalaci. EURO VÝTAHY to s výtahovou technikou skutečně umí.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist