Doporučujeme

V kinech od listopadu:


JAMES BOND - 007

NENÍ ČAS ZEMŘÍT


image_11042

Vytvořte si originální úložný box z lepenkové krabice

Zahlcuje Vaši domácnost nespočet drobností či dokumentů a nenalezli jste pro ně ideální místo pro skladování? Pokud chcete mít tyto věci dostatečně dostupné a zároveň pěkně a přehledně srovnané, máme pro Vás tip na ideální řešení!  Z lepenkové krabice si během chvíle můžete vytvořit originální úložný box a to pouze za pár korun!

Přednosti úložného boxu z lepenkové krabice

Velkou výhodou těchto úložných krabic je variabilita jejich štosování na sebe nebo dokonce vedle sebe, čímž ušetříte spoustu prostoru. Navíc pořizovací cena lepenkové krabice je zanedbatelná oproti koupi jiného úložného boxu. Důležitou roli hraje také ekologická stránka lepenkové krabice. Ve chvíli kdy doslouží, její likvidace je velmi jednoduchá, a to bez zatížení životního prostředí.  

Cesta k originalitě se vzorovaným papírem nebo tkaninou

Z estetického i praktického hlediska je vhodné krabice obalit, přičemž variabilitě provedení se u lepenkových krabic meze nekladou. Vzhledem k tomu, že povrch lepenkové krabice je hladký, čistý a jednobarevný, volit můžete ze spoustu materiálů. Rozhodnout se můžete mezi jednobarevnými či vzorovanými papíry nebo být mnohem kreativnější. Úložnou krabici obalte tkaninou či umělou kožešinou. S tímto výběrem můžete z obyčejného úložného boxu vykouzlit dokonalý designový kousek ve Vaší domácnosti, který rozhodně nemusí zůstat zavřený ve skříni. 

Vsaďte na nové nepoužité lepenkové krabice

Úložný box můžete vytvořit z krabice použité, kterou doma najdete od kterékoliv zásilky nebo donesené z obchodu. Aby jste však docílili vytvoření kvalitního boxu, který se Vám ihned nerozlepí, doporučuje pořídit lepenkové krabice nové a nepoužité. U firmy Krabice s.r.o. si lepenkové krabice můžete objednat na zakázku, a to v různých kvalitách a rozměrových provedení dle Vašeho přání.

Zdroj foto: Krabice-praha.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist