Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2018

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Tesla P 100 D
Fenomén vozů SUV
Elektromobilita 2020
Pirelli kalendář 2017

A ještě mnohem více...

 

image_8437

Zázemí na zahradě vytvoříte rychle a jednoduše

Také patříte do skupiny těch, kteří mají buď u svého domu, nebo v zahrádkářské kolonii dostatečně velkou zahradu? Potom je třeba myslet i na potřebné zázemí, které by vám mohla nabídnout. Není důvod obávat se jakýchkoliv složitostí, jelikož vám ukážeme, jak ho vytvořit rychle a také jednoduše.

Zaměřte se na moderní altány

Není důvod cokoliv budovat, ať už z klasických cihel, nebo například ze dřeva. Pokud hledáte možnost moderní cesty, potom zkuste lehký skládací stánek. Ten mnoho lidí využívá třeba na různých veletrzích a jiných venkovních akcích, kde jim nabídne možnost ochrany před různým počasím. A to například před:

  • Deštěm
  • Přímým sluncem
  • Větrem

Stejně tak ho samozřejmě můžete použít i vy. Když jde o jeho hlavní přednosti, tak vás zcela zaujme například jeho snadná montáž i demontáž, ale i nízká pořizovací cena, nebo jeho dobrá kvalita.

Stoly volte rozkládací

Jakmile máte párty stan, je třeba řešit i otázku toho, jaký zvolíte stůl. Ten by měl být v první řadě také praktický, jelikož je to jasná nezbytnost. Co doporučíme? Určitě parádní cateringový stůl, díky kterému získáte jak dostatek prostoru pro vše potřebné, tak ho v případě potřeby i snadno, jednoduše a rychle složíte. A to znamená i jistotu bezproblémového uložení, na jakékoliv místo.

Ještě místa k sezení

To poslední, co vám chybí, jsou místa k sezení. Ani v tomto případě nehledejte nic složitého. Dnes jsou hitem klasické zahradní židle. Pokud jde o materiál, určitě můžete sáhnout po osvědčeném dřevěném provedení. Kdo ale hledá skutečně jenom jednoduchou variantu, toho nezklame ani plast. Výhody tohoto materiálu jsou zřejmé. Nejenom, že je levný, ale pozitivem jsou i další věci. Příkladem je například dobrá odolnosti i dlouhá životnost. S následným používáním potom souvisí i další vlastnost, která je spojena s jednoduchou údržbou, když plastový zahradní nábytek hravě umyjete třeba proudem vody.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

      

Další portály mediální skupiny HMG:

      

TOPlist