Připravujeme

Obsah:

ZÁŘÍ / ŘÍJEN 2019

Mercedes-Benz Maybach Vision 6
Milník elektromobility
Fenomén vozů SUV
Tesla Roadster 2020
Pirelli kalendář 2019

A ještě mnohem více...

image_8437

Život v Praze: Několik tipů na luxusní bydlení

Rádi byste se přestěhovali do Prahy a sháníte to správné místo? Pokud tomu tak je, určitě nepohrdnete několika tipy na bydlení v hlavním městě. Rozhodně není zapotřebí mít strach z jeho rušnosti. Naopak, pořídíte-li si bydlení na periferii s optimálním dosahem do centra, získáte potřebný klid a také výborný dosah kanceláří, případně firem, kde budete pracovat. Podívejme se tedy na některé zajímavé tipy na bydlení v Praze.

Luxusní rezidence 4Blok

Naším prvním tipem na luxusní byty v Praze je rezidence 4Blok. Ta se nachází ve Vršovicích. Jedná se o bytový komplex pojímající bytové jednotky různého typu. Volit lze malé startovací byty, ale klidně i obrovské penthousy. Jedná se o nekonvenční budovu, z níž budete mít doslova luxusní výhled na pražské čtvrti, jimiž jsou především Vršovice a Vinohrady. Komplexní občanská vybavenost v okolí a dosažitelnost hromadné dopravy jsou samozřejmostí.

Život v srdci Prahy

Mnohým lidem vyhovuje i život přímo v srdci samotného velkoměsta. V Praze se nabízí především Malá Strana. Prodej bytu v Praze 1 lze často bez problémů najít, nicméně Malá Strana je vcelku lukrativní a příliš možností pro bydlení tady není. Zajímavou volbou jsou domy přímo na Dražického náměstí v srdci Prahy. Nachází se hned u nejznámějších památek, jimiž jsou Karlův most anebo Pražský hrad. 

Lofty přímo v Bunbenči

Jestliže vyžadujete pro bydlení spíše klid, vsaďte všechno na Bubeneč. Tato část Prahy dokáže kombinovat dostatek klidu s vírem velkoměsta. Moc hezký je projekt pocházející z dílny architekta Johna Eislera. Ten už dokázal navrhnout známé domy například v Los Angeles, Tokiu a jiných světových velkoměstech. Moderní reality a nemovitosti k prodeji v Praze si s těmi ve zmiňovaných metropolích vůbec nic nezadají a mnohdy je i předčí. 

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz  www.menhouse.cz  www.luxuryhouse.cz  www.househouse.cz 

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.hotelhouse.cz

 www.kidshouse.cz www.bookhouse.cz www.nicemagazine.cz www.golfmagazine.cz  

  www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz  www.rozhovoryzavolantem.cz

www.luxusniplaze.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz  

TOPlist