Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Chystáte se vybavit byt nebo dům moderním nábytkem?

Zařizujete si vybavení bytu a chcete, aby jste se cítili doma příjemně a komfortně a zároveň nechcete nechat majlant za nábytek a dekorace? Poradíme vám s výběrem nejlevnějšího nábytku, který vypadá skvěle.

Jakým nábytkem vybavit obývací pokoj

Také berete obývací pokoj jako rodinnou relaxační zónu, kde se všichni večer sejdete a odpočíváte u televize, sdělujete si celodenní dojmy nebo se jen v klidu natáhnete? Vybavte si obývací pokoj tak, abyste se tam cítili skvěle. Velkým trendem je design dřeva. Přírodní barvy jsou uklidňující, moderní a navíc to úžasně vypadá! Nábytek s designem přírodního dřeva s kombinací bílých, béžových a šedivých doplňků vytvoří krásný a jemný vzhled celé místnosti. Hned po sedací soupravě je obývací stěna základ. Ve většině případů jsou obývací stěny ve stylu dřeva velmi drahé. Firma Atan však nabízí levný nábytek, se kterým budete spokojeni. Můžeme doporučit nádherné obývací stěny za polovinu ceny s moderními designovými prvky.

Příjemná a praktická kuchyň

Ženy tráví většinu času v kuchyni, aby zajistili každý den skvělé jídlo celé rodině. Právě proto výběr kuchyňské linky a doplňků by měl být na ní. Než začnete vybírat kuchyňskou linku, myslete na to, že by měla být prostorná, praktická a mělo by se vám v ní dobře vařit. Aby si chutné jídlo vychutnala rodina v pohodlí, máme pro vás inspiraci na levné, designové a pohodlné židle. Ideální je omyvatelný povrch, protože právě u jídelního stolu je velká pravděpodobnost zašpinění od jídla. Třeba taková rajská omáčka se jen tak z látkového povrchu neumyje. Proto vám nabízíme v odkazu kombinaci jak skvěle vypadajícího, tak praktického nábytku.

Ložnice, místo pro regeneraci a načerpání síly

Spánek, ten miluje asi každý z nás. Proto je tedy logické, že výběr postele je velmi důležitý. Při výběru se soustřeďte spíše na praktičnost. Jestli je postel pevná nebo jestli má například úložné prostory. Kvalitu spánku vám totiž převážně zajistí výběr matrace. Ložnice je místnost jen pro vás a vašeho partnera. Nechodí tam žádné návštěvy, takže nezapomínejte, že se v ložnici musíte cítit dobře hlavně vy sami.

 

Zdroj obrázků: Africa Studio / Shutterstock.com, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist