Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Dekorativní kameny pro domy, chalupy i zahrady

Mít ten nejkrásnější dům, chalupu nebo zahradu je snem asi každého z nás. A rozhodně ne nesplnitelným. Trh v oblasti zaměřené na stavby a zahrady je plný nádherných věcí. Stačí jen najít dobrou inspiraci, kterou přenesete do fáze realizace. Moderní bydlení současnosti je hlavně o detailech, jež promění interiéry a exteriéry v nejkrásnější prostory pro život. Proto je potřeba se nebát, a vrhnout se rovnou na to, inspirací je plný internet. I naše redakce přidá další tipy, jak si za relativně malé finance pomocí dekorativních kamenů můžete vylepšit jakýkoliv prostor.

Dekorace formou okrasných solitérů, obelisků, valounů i kamenné drtě

Dolaďte si prostor solitérními kameny, obelisky, valouny a kamennými drtěmi. Jejich umístěním dodáte interiérům i exteriérům jedinečný šmrnc. Tyto dekorativní kameny poslouží jako opravdová „třešnička na dortu“. Hledáte-li pestrý výběr, najdete ho v internetovém e-shopu Obchodskameny.cz. Pojďme se na jejich použití podívat jednotlivě.

Okrasné solitéry

Většinou se jedná o větší, nebo i velké kusy přírodního kamene, které oceníte především jako dekoraci na skalkách, u okrasných rostlin, nebo například v jezírkách a jejich okolí.

Obelisky

Mohou na zahradách plnit více funkcí. Od klasické dekorace přes roli podpěry rostlin až po uměle vytvořené fontánky, jež jsou posledním trendem okrasných zahrad.

Valouny

Okrasné valouny a kačírek jsou asi nejvíce trendy, nejvíce používané přírodní kameny. V nabídce seženete nejrůznější druhy, barvy a struktury pro široké použití, a to nejen pro zahrady a exteriéry, ale také do interiérů bytů i domů. Vytváří dokonalé plochy v rámci zvoleného druhu.

Kamenná drť

Okrasnou kamennou drť naleznete v různých frakcích i barevných provedeních nejen na zahradách či kolem domů, ale občas je použita i na hrobech. Její estetická funkce je pro řadu uživatelů neodmyslitelná už po několik desetiletí.

Nezapomínejte na obkladové materiály

Zapomínat byste neměli ani na kamenný obklad, který si za poslední dobu vydobyl své místo, a to jak ve vnitřních, tak i venkovních prostorech. Dobře se vyjímají i různé obklady, sokly či kamenné schody.

V e-shopu Obchodskameny.cz najdete i stavební materiály

Nejen dekorativní a okrasné kameny naleznete v e-shopu Obchodskameny.cz. Velmi široký výběr zde mají i ve stavebních materiálech, jako je písek, štěrk či lomový kámen.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist