Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

DESIGN KOKTEJL vol.1: Začínáme!

Diana Turinová opět přichystala překvapení pro všechny fanoušky neotřelých řešení: Seriál stylových koktejlů přetékajících designem začíná představením nové řady závěsných, stolních i stojacích lamp LUSITO TUBE a luxusních pufů z kolekce Di´sign pro pohodu blížících se podzimních večerů. Novinky showroomu DECO LOCO jsou perfektní ukázkou propojení geniálních nápadů Diany Turinové a partnerských firem, s šikovnýma českýma ručičkama. 

LUSITO TUBE – DŘEVO K DŘEVU

Nová kolekce svítidel LUSITO TUBE je plná neuvěřitelně jednoduchých, funkčních a zároveň esteticky nepřehlédnutelných kousků letošního podzimu. Efektní využití perforovaného dřevěného materiálu vytváří hned po setmění nekonečnou hru světel a stínů, kterou můžete pohodlně sledovat třeba z měkoučkého, elegantního pleteného Di´sign pufu. Základ kolekce tvoří úzké tubusy z pružného materiálu – dukty. Minimalisticky zpracované lampy z dřevěné flexibilní překližky jsou vyrobené nejen jako samostatně stojící světla, ale i jako závěsná svítidla nebo klasické lampy. Díky pružnosti a ohebnosti materiálu se kreativitě meze nekladou, a proto Diana Turinová nezapomněla ani na vylepšení lampy Tripod. S masivní trojnoží vlajkový produkt elegantní kolekce Lusito Di’Sign dokonale ladí s podzimními barvami – vznešená koruna z designové dukty®jí nesmírně svědčí.

Když jsem zjišťovala možnosti využití designových desek dukta®, setkala jsem se s velkým zájmem ze strany výrobce materiálu – spolupracovat na společném projektu vývoje právě stínidel.“ Říká ke spolupráci Diana Turinová. K dispozici je nová lampa Tripod i v malém stolním provedení.

DI´SIGN PUF – KNITTENS 

Žhavá, nebo spíše dokonale měkoučká novinka v showroomu Deco Loco značky Di´sign – pohodlné sedací pufy Knittens ušité z látky s 3D „pleteným“ efektem. Prodává se ve čtyřech barevných variantách, které lze příjemně kombinovat. Eleganci sedáku podtrhuje kožené poutko, které zároveň slouží k pohodlnému přemisťování. Do interiéru si můžete umístit různé geometrické tvary, kterými s hravostí váš interiér zútulníte – na výběr jsou kulaté (80x30cm, 60x40 cm, 50x30 cm) i hranaté (40x40x60 cm, 75x75x35 cm). 

Czech Shape

Značka Czech Shape od roku 1995 navazuje na staletou tradici české ruční výroby, je to parta odborníků a truhlářů, které svedladohromady radost z práce se dřevem a minimalistický pohled na interiér. U svých výrobků sází na přirozenost, život u nich probouzí emocemi, se kterými je vytváří. I bez přehnaného přikrášlování má každý produkt svůj osobitý charakter a kouzlo. Značka Czech Shape s Dianou Turinovou spolupracuje více než čtyři roky, společnou prvotinou byly podnože k lampám, jejich partnerství pojí zejména společné hodnoty jako je jednoduchost, kvalita a funkčnost v designu. Czech Shape ke spolupráci říkají: 

“Byli jsme potěšeni, že jsme našli tyto stejné hodnoty u Diany Turinové a u její značky Lusito a Di´sign. Už pár let nás spojuje společné nadšení a jsme poháněni možnostmi přinášet zákazníkům harmonický blend design, ze kterého budou mít skvělý pocit.”  

www.czechshape.com

Vuudh

Značka Vuudh, neboli svět bytových vůní, představuje aromatické produkty vyráběné ze 100% čistých esenciálních olejů a výtažků z květin. Při výrobě nejsou použity syntetické látky, a proto mají zároveň i aromaterapeutické účinky. Parfemace a design produktů jsou inspirovány cestami po asijských zemích a jejich metropolích, které produktům dodávají výjimečný a exotický nádech. Je možné vybírat z vůní Bangkok (siamský jasmín), Mumbai (měsíční růže), Phuket (citrónová tráva a levandule) a z mnoha dalších. Místní botanika, kultura a životní styl jsou interpretovány do celé řady interiérových vůní. Značka Vuudh nabízí tři druhy difuzérů, malou a velkou svíčku z palmových jader, vonný sáček a bytový sprej. Pro značku Vuudh jsou typické prostory, které jsou něčím výjimečné. Jednotlivé prodejny Vuudh jsou ve stejném městě vždy něčím odlišné, originální. Pojetí showroomu Deco Loco perfektně zapadá do jejich konceptu, designérské studio Deco Loco nabízí kvalitu i zábavu. 

www.vuudh.cz

Betcore

Firma Betcore se více než 20 let specializuje na precizní zpracování luxusních dekorativních stěrek v interiérech i exteriérech. Smysl pro perfektní detail značce Betcore vydláždil přímou cestu k aplikaci stěrek i na daleko specifičtějších realizacích, než jsou jen běžné stěny a podlahy v českých interiérech. Zvládnutí bezchybného řešení detailů se ukáže u stěrek především v hranách. Odborníci z firmy Betcore jsou proto vyhledávaní pro realizace na velmi členitých površích, například betonová schodiště, která vyžadují perfektní práci právě ve vnitřní i vnější hraně schodu. Díky postupné specializaci na velmi složité interiérové prvky otevřeli v roce 2017 projekt realizace designového nábytku v betonové stěrce a od začátku roku 2018 s ním podnikají první krůčky při vstupu na trh pod značkou Forgood. Se showroomem DECO LOCO je pojí bezmála roční spolupráce. Diana Turinová srší energií a neváhá zapojit partnery do akce. Ačkoli je fungování showroomu takřka na začátku, neustále se plánuje, tvoří a připravují se svěží projekty. Pro začátek designérských koktejlů Diana se značkou Betcore vytvořila novou instalaci, kde je představeno mnohem více možností využití designových stěrek.

www.betcore.cz

Dukta

Desky dukta® už deset let ohromují dřevaře, řemeslníky, zákazníky a odborné poroty po celém světě. Dají se ohýbat, použít v malých i obrovských plochách, absorbují zvuk, mění interiér, a ještě ke všemu jsou krásné. A přitom je to dřevo, ovšem pružné dřevo. Jedná se o desky dukta® flexible wood, jednostranně nebo oboustranně frézované desky na bázi dřeva. Právě speciálním frézovacím postupem se dosáhne tvárnosti desky, která pak nemá problém se v prostoru vlnit jako had, zatočit smyčky, zkrátka udělat cokoli, co si zákazník usmyslí a fyzika a vyfrézované otvory dovolí.  

„Vzhledem ke své průhlednosti a tvárnosti nabízejí výhodu vizuální atraktivity a současně dobrou absorpci zvuku,“ popisuje Simona Bášová z firmy FK dřevěné lišty spol. s r.o. Společnost z Bojanovic na jižní Moravě je licencovaným výrobcem původně švýcarského produktu dukta® v Česku.

www.fklisty.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist