Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Garážová vrata mohou být i designovým prvkem domu

V současnosti vznikají nádherná místa na bydlení. Architekti si dávají záležet na tom, aby domy či residence byly opravdovými skvosty, ve kterých lidé budou chtít žít. A není to jen co do funkčnosti, ale platí to i o designovém provedení. Často tak obdivujeme, nebo dokonce závidíme nově vznikající projekty. Říkáme si, tady bych chtěl bydlet. Jenže dnes už nemusíte pouze závidět. Na trhu působí řada kvalitních firem, díky kterým můžete doladit k dokonalosti i vaše bydlení. Nemusíte mít k dispozici ani veliký rozpočet, stačí se zaměřit na pár důležitých prvků, jež mohou z vašeho domu udělat designový skvost. Jednou z těchto dominant mohou být i garážová roletová vrata.

Další důležité prvky, které dělají krásnější bydlení

Garážová vrata nemusí být jediným prvkem, na jaký byste se měli zaměřit. Důležité pro vnímání okolí bydlení jsou i kovové ploty, jež jsou v posledních letech velmi trendy. Vzhledově příjemnou kombinaci vytváří spolu s gabiony. Kdo touží mít dům v moderním stylu, měl by se s těmito trendy seznámit. Okolí domu je neodmyslitelnou součástí bydlení, která se ovšem v dřívějších dobách často opomíjela. Proto je potřeba mu věnovat náležitou pozornost, aby zvolené designové prvky mohly být jakousi výkladní skříní samotného bydlení.

Nezapomínejte na žaluzie a rolety

Dalším důležitým prvkem domu či bytu jsou rolety a žaluzie, plnící hned několik funkcí najednou. I těm by se měla věnovat náležitá pozornost, hlavně teď před létem, kdy nás čekají extrémní teploty, jež můžeme za použití venkovních rolet razantně ovlivnit. Odborníci na venkovní žaluzie dokonce tvrdí, že při jejich dobré volbě nepotřebujete v budově ani klimatizaci. Venkovní rolety a žaluzie dokážou dobře regulovat nejen světlo, ale i proudění vzduchu, a to nám ochlazuje místnosti uvnitř domu.

Zvolte dobrého dodavatele

Chcete-li mít kvalitní provedení, a ještě k tomu moderní design, je potřeba si zvolit správného dodavatele. Takového, u něhož máte jistotu, že svoji práci odvede poctivě a precizně.

Naším tipem je firma Bubík, má za sebou už více jak 10 000 realizací. V jejich nabídce naleznete i oblíbená sekční garážová vrata a mnoho dalšího.

Více informací na www.bubik-vrata.cz.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist