Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Geosan Development zahajuje prodej bytů v komorním projektu Benkova Rezidence

Společnost Geosan Development uvádí na trh nový rezidenční projekt Benkova Rezidence ve vilové čtvrti pražského Chodova.

Dva čtyřpodlažní bytové domy dohromady nabízí 40 jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk. Rezidence vyniká nadstandardní občanskou vybaveností se vším potřebným v docházkové vzdálenosti. Developer již získal pravomocné územní rozhodnutí a zisk stavebního povolení předpokládá v prvním čtvrtletí příštího roku.

Benkova Rezidence představuje komorní projekt s důrazem na moderní trendy v bydlení. Domy jsou vybaveny centrální rekuperační jednotkou napojenou na všechny byty, což zlepšuje kvalitu vnitřního prostředí. Střechy jsou zase osázené zelení a pozitivně tak přispívají k místnímu mikroklimatu. Většina bytových jednotek zahrnuje vlastní balkón, terasu či předzahrádku a v posledním patře se chystáme instalovat předokenní žaluzie. Chybět nebude ani parkování v suterénu spolu s dostatkem prostorných sklepů,“ komentuje Jiří Baloun, vedoucí prodeje a marketingu ve společnosti Geosan Development. Mezi další standardy projektu patří plastová okna v antracitové barvě, dveře v nadstandardní výšce 210 cm a plovoucí či vinylová podlaha spolu s velkoformátovou dlažbou.

Geosan Development zahajuje prodej bytů v komorním projektu Benkova Rezidence

Jeden z dominantních benefitů, které aktuálně můžeme našim klientům nabídnout, je tzv. odložená hypotéka. Její uzavření je třeba až na konci roku 2025, a to s dotovanou fixní sazbou 2,89 % do roku 2027. Tento produkt zajišťuje spolu s námi společnost Stone & Belter. V praxi to znamená, že kupující letos zaplatí pouze rezervační poplatek a po získání stavebního povolení začátkem příštího roku proběhne podpis smlouvy o koupi budoucí, při kterém zákazník složí zálohu do výše 15 % vč. DPH. Doplatek kupní ceny ve výši 85 % vč. DPH se hradí až po kolaudaci plánované začátkem roku 2026,“ vysvětluje Jiří Baloun a dodává: „Uvědomujeme si, že současná situace na rezidenčním trhu je pro zájemce o vlastní bydlení i investory nepříznivá. Věříme však, že se úrokové sazby hypoték v dohledné době zase sníží a naši klienti tak budou mít slušné podmínky i do budoucna.

Rezidence vyroste na okraji rodinné vilové čtvrti s nebývale dobrou občanskou vybaveností. V těsném okolí se nachází hned tři základní a tři mateřské školy a gymnázium. Park u Chodské tvrze s discgolfovým hřištěm, venkovní posilovnou i prolézačkami pro děti jsou vzdáleny jen 2 minuty chůze. V nově zrekonstruovaném zámečku Chodovská tvrz se navíc konají různé kulturní akce pro děti i dospělé. V sousedství projektu je k dispozici skutečně vše potřebné: od restaurace, pekárny a kavárny přes tenisové kurty a bazén až po wellness centrum. OC Westfield a metro Chodov jsou navíc vzdálené pouhých 10 minut chůze.

 

www.benkova-rezidence.cz

www.geosan-development.cz

 

 

Zdroj foto: Geosan Development

 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist