Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Hotel Hilton Prague Old Town | renovace pokojů Executive

Hotel Hilton Prague Old Town oznámil dokon čení plánované rekonstrukce patra s pokoji typu Executive. Celkové náklady dosáhly 550 000 Eur.

„Výsledek rekonstrukce předčil naše očekávání. Sofistikovaný vzhled a modernizované vybavení jistě potěší každého hosta,“ uvedl generální ředitel hotelu Hilton Prague Old Town Luca Crocco. Samotný projekt navrhla švýcarská interiérová designérka Ina Rinderknecht a realizaci pakzajistilo studio Ian Bryan Architects – oba tito aktéři ostatně svou prací v oblasti hotelů a restaurací prosluli již dříve. Hotel Hilton Prague Old Town nabídne hostům zcela nový koncept, doplněný novými podlahami a stěnami i celkově inovovaným zařízením.

Provedených změn si hosté povšimnou bezprostředně po vstupu do daného patra, které nyní zdobí svěží, světlé tapety, koberce, dekorativní zrcadla v blízkosti výtahů a nové lavicové sezení. Působivost patra umocňují pětisvítidlové nástěnné lampy z kovaného železa se staromosaznými detaily. Zemité odstíny žlutohnědé a šedohnědé uvnitř nových pokojů vyvolávají dojem luxusu, přičemž interiéry jsou rovněž vybaveny novými skříněmi s designem orloje a průsvitnými závěsy.

Nové tapety vynikají jemnou texturou respektující sotva patrné nepravidelnosti ručně tkané abaky. Klienti jistě ocení také nové stoly z masivního tvrdého dřeva s integrovanou psací podložkou a datovou zásuvkou. V pokojích se rovněž nacházejí kvalitní noční stolky, moderní polstrovaná křesla a nové odkládací police na zavazadla. V koupelně hosté uvítají větší čtvercová umyvadla, zrcadla s ochranou proti mlžení a přenosný fén. Praha je vzkvétající město s osobitým charakterem a strhující podmanivostí. Inspirací nového designu byla rovněž i historie města, jeho romantické staré uličky i moderní dynamičnost, přičemž celkovému vzhledu dominuje půvabná elegance.

Do hotelových pokojů se tak budou hosté rádi vracet jak z příjemné prohlídky města, tak po perném dni nabitém pracovními úkoly. Rekonstrukcí prošlo všech 40 pokojů, tedy 20 pokojů typu King Executive Premium, 14 pokojů typu Twin Executive Premium a 6 pokojů typu Queen Executive Premium. Celková investice dosáhla částky 550 000 Eur. 

O hotelu Hilton Prague Old Town
Hotel Hilton Prague Old Town s 303 pokoji pro se nachází v samém srdci města poblíž hlavních pamětihodností. Hostům nabízí autentický, přesto moderní zážitek z pobytu v Praze. Vedle restaurace, lounge & baru Zinc, zaměřené na moderní evropskou kuchyni s dotekem Asie, má Hilton Prague Old Town k dispozici 1,200 m² konferenčních prostor pro skupinky od 10 do 800 delegátů ve 14 konferenčních salóncích a stylovém společenském sále Dvořák. Samozřejmostí je nejmodernější technické vybavení. Hosté mohou využít přístup do klubové místnosti Executive Lounge a fitness centra Cybex health club & spa s bazénem.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist