Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

I vaše garáž si zaslouží elegantní regály

Už máte dost nepořádku, který ve vaší garáži prokazatelně je? Aby ne! Neustálé klopýtání přes nejrůznější nástroje je přinejmenším velmi nepříjemnou záležitostí. Bezpečnost práce asi ve vlastní garáži člověk příliš neřeší, nicméně pořádek určitě ano. Tahat z půdy staré skříně rozhodně není optimální. Jednak budou v garáží kvůli vlhkosti trpět a jednak si můžete být jistí tím, že vzhledově nikoho neuchvátí. Vám po čase začnou vadit také. Proto se vyplatí pořídit kvalitní regály. Jak vybrat ty správné? To vám prozradíme v následujících řádcích.

Bytelné kovové regály

V první řadě se zaměřte na to, z jakého materiálu jsou regály vyrobené. Ideální volbou současnosti je samozřejmě kov. Regály z něj vyrobené jsou maximálně pevné a dokážou bez problémů vydržet velmi dlouhou dobu. Mají také maximální nosnost, což potřebujete pro uskladnění těžkých předmětů. Vždyť v garážích je nezbytné uskladnit především náhradní kola a také nejrůznější součástí automobilu. Tyto komponenty mají poměrně vysokou hmotnost a regály je musí unést.

Elegantní skládačka

Moderní regály do garáže se vyznačují velmi jednoduchým a rychlým systémem skládání. Mnohé regálové systémy je možné poskládat bez jakékoli nutnosti šroubování. Spoje jsou řešené velmi elegantním a kompaktním způsobem.

Hezký design zaručen

A vzhled? Zapomeňte na staré regály, na nichž by bylo vidět za krátkou dobu působení neúprosného zubu času. Povrchová úprava regálových systémů je řešena prostřednictvím práškových barev, které je dokonale ochránit. Vybírat je možné z různých zajímavých odstínů. Nakoupit si můžete bez problémů regálový systém přímo online. V nabídce společnosti Majster Regál je jich spousta. Zvolíte si takový, který vám bude šitý přímo na míru. Vaši garáž tak dokonale oživí a skladovacího prostoru budete mít spousty.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist