Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Italský nábytek nabízí to nejlepší z moderního designu

Itálie není jenom skvělou dovolenkovou destinací či Mekkou módy. Je i kolébkou moderního designu. Jsou to právě italské firmy, které přichází s nejunikátnějším moderním nábytkem.

Přesvědčit se o tom lze i na každoročním veletrhu nábytku Salone del Mobile v Miláně. Pro italský nábytek však nemusíme jezdit ani do Itálie, ani na zmíněný veletrh. Punto design ve svém show roomu a e-shopu nabízí designový nábytek nejprestižnějších italských nábytkových a designerských firem.

Česku italský nábytek sluší

Punto design umí tím nejlepším z italského nábytku zařídit moderní byty, domy i kanceláře. Sortiment s oblibou využívají architekti a interiéroví designéři, ale rovněž kvality a designu chtiví soukromí zákazníci.

Řadu výrobků prestižních italských značek umí Punto design nabídnout s garancí nejlepších podmínek u nás. Jde o značky, jako jsou Kristalia, Bonaldo, Casamania nebo Kastel. Dalšími oblíbenými značkami v sortimentu jsou Zanotta, Erba, Ethimo, Serralunga, Futura, Menson’s, Desalto nebo Bralco.

Firma nenabízí pouhý nábytek pro vybavení bytu vyšší třídy. Umí rovněž skvěle poradit a doporučit ty nejvhodnější kousky pro ten který interiér. Převážnou část nabídky tvoří moderní designové linie, ale řada výrobků umí uspokojit i vyznavače klasického až rustikálního stylu. V provedení italských nábytkářských firem však jde o velice vkusné a moderní řešení.

Od židle až po zařízení celého domu

Ať již vybíráte pouhé designové židle, nebo hledáte exkluzivní rezidenční nábytek pro zařízení celého apartmánu či domu, nabídnou vám italské značky zastupované Punto design to nejlepší z moderního designového nábytku. Židle, stoly, designové sedačky a křesla, skříně, komody, knihovny i postele. Nechybí nabídka venkovního nábytku a již zmíněný nábytek pro kancelářské a podnikatelské prostory.

Italský nábytkový design je o dokonalosti každého detailu. Proto i Punto design nabízí doslova do puntíku vše, co pro dokonale zařízený interiér budete potřebovat. Tedy i osvětlení, různý drobný nábytek do předsíní, designové květináče a další doplňky.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist