Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Jak kompletně vyřešit střechu na vašem domě

Plánujete se letos vrhnout do stavby rodinného domu, nebo zastřešit vaši hrubou stavbu, či jen zrekonstruovat tu stávající? Pokud ano, tak pro vás máme několik tipů, jak na to…

Stavba a rekonstrukce je v současnosti velmi nákladná věc. V době, kdy ceny materiálů letí v souvislosti s inflací strmě vzhůru, je potřeba si tento krok pořádně promyslet do posledních detailů. Zvolit hlavně to nejlepší a současně výhodné řešení, které bude dobrou investicí na dlouhou dobu.

Jak kompletně vyřešit střechu na vašem domě

Kvalitní materiály na střehu jsou základ

Dobře zvolené materiály a použité systémy vám mohou při stavbě nebo rekonstrukci ušetřit nemalou částku. Dobrým a výhodným materiálem může být například plech na střechu. Ten má hned několik výhod: dobře a snadno se instaluje, jeho údržba není až tak náročná a nákladná.

Dalším vhodným materiálem může být i šindel na střechu. Ten je sice o trochu náročnější na samotnou montáž, výhodou ale může být jeho delší životnost a možnost zachování klasického vzhledu „původních střech“. Takže si ho zamilují především ti, kteří chtějí mít na domě takovou tu „vzhledovou klasiku“. Navíc si můžete i zvolit barvu šindele, která vám bude vyhovovat.

Jak kompletně vyřešit střechu na vašem domě

Okapové systémy a kvalitní zateplení střechy

Při plánování střechy nezapomínejte ani na zateplení a okapové systémy. Kvalitní zateplení střechy může celkově ušetřit zbytečné náklady, které byste jinak vydali při finančně náročnějším vytápění. A nejsou to zrovna malé částky. Proto se v tomto případě vyplatí i větší investice, jež se vám časem násobně vrátí. Rozhodně se poraďte s odborníky majícími dlouholeté zkušenosti v oboru.

Jak kompletně vyřešit střechu na vašem domě

Spoléhejte jen na prověřené a zkušené dodavatele

Pro výběr té správné střechy a souvisejících systémů je potřeba si vybrat kvalitního a prověřeného dodavatele. Naším tipem je společnost Blachotrapez, která je předním výrobcem střešních a fasádních krytin. Jejich zkušenosti a neustálý vývoj nových materiálů i systémů v budoucnu rozhodně mnohokrát oceníte v průběhu celé dlouhé doby jejich užívání.

Jak kompletně vyřešit střechu na vašem domě

Symetrická plochá plechová střešní krytina Estima

Ve společnosti Blachotrapez vznikla i následující novinka: moderní symetrická plochá plechová střešní krytina Estima. Designová, inovativní a velmi bezpečná střešní krytina, která i díky novým patentovaným vychytávkám nabízí to nejlepší pro střechu budoucnosti.

O jejích přesných parametrech i kvalitách se můžete dozvědět více na www.blachotrapez.cz.Zdroj foto a video: Blachotrapez

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist