Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

K čemu je mozaika

Mozaika je obrazec složený z menších segmentů, to asi v dnešní době nikoho nepřekvapí, co je ale zajímavé, je spousta různých možností, z čeho a v jakých barvách si můžete mozaiky pořídit. Velmi často se používají skleněné mozaiky, jde o malé skleněné segmenty posazené na silikonové síťce, která maximálně usnadňuje manipulaci s mozaikou.

Ty mohou mít různé barvy i efekty. Často jsou k dostání skleněné mozaiky malovanéšrafované i s perleťovým efektem. Sklo se dá krásně kombinovat také s přírodním kamenem. Vznikají potom mozaiky se skleněnými a kamennými segmenty, které dohromady působí harmonicky a efektně. Samozřejmě pro milovníky přírodních materiálů jsou k dispozici také čistě kamenné mozaiky. Často jsou to říční oblázky různých velikostí a barev, nebo také travertin.

K čemu je mozaika

Jak vypadá mozaika

Do moderních interiérů, které jsou často laděné do šedých odstínů se perfektně hodí keramická mozaika ve vzhledu imitace betonu. Další zajímavou možností jsou kovové mozaiky, i ty se prodávají v mnoha provedeních i barevných variacích, působí velmi elegantně, takže vzhled vašeho interiéru povznesou na novou úroveň. Co se týká tvaru segmentů i zde je několik možností. Nejběžnější typ mozaiky pracuje s drobnými čtvercovými dílky, mohou však mít také tvar cihliček, nebo kombinovat různé velikosti i tvary segmentů. Takové mozaiky jsou potom mnohem zajímavější a nevšední.

K čemu je mozaika

Kam všude se hodí

Mozaiky se hodí k ozvláštnění každého interiéru, můžete je použít v koupelně, na toaletě, ale také v kuchyni či jako součást okrasného obkladu krbu apod. Fantazii se meze nekladou a je pouze na vás, kam se vám bude vybraná mozaika hodit. Internetový obchod RDkachle.cz nabízí široký výběr mozaiek všech druhů. Vybírat můžete z pohodlí vašeho domova on-line, nebo si udělejte výlet do nově otevřené vzorkové prodejny v Ostravě, kde si můžete jednotlivé produkty prohlédnout na vlastní oči.

K čemu je mozaika

Zdroj foto: RDkachle.cz


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist