Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Kávový hit letošního roku – překvapte své přátele Kávou do kapsy!

Hledáte praktické řešení, jak mít kávu vždy na dosah? Pokud jste milovníkem kávy, nemusíte hledat dál! Představujeme vám Kávu do kapsy – inovativní produkt, který vás okouzlí nejen svou vynikající chutí, ale také svou jednoduchostí.

O co se jedná

Jedná se o speciální filtry z velmi jemných, netkaných vláken, které obsahují dávku čerstvě namleté kávy prvotřídní kvality. Díky nim při filtrování ucítíte pouze příjemnou vůni a chuť kávy. Při procesu je kontrolován takřka každý krok – od kvality pražení a správné hrubosti mletí až po jejich samotné zabalení.

Kávový hit letošního roku – překvapte své přátele Kávou do kapsy!

Jak se káva ve filtru připravuje

S přípravou si nemusíte lámat hlavu, je to naprosto snadné. Stačí odtrhnout horní část filtračního sáčku s již namletou kávou, roztáhnout ouška a nasadit na hrnek, několikrát prolít horkou vodou a za chvíli si můžete užívat kávy přesně podle svého gusta. 

Jak kávu vybírat

Vybírat můžete ze širokého množství chutí, a to od těch ovocnějších až po hořkou, ale skvěle vyváženou. Pokud si nejste volbou jistí, stačí sáhnout po degustačním balíčku, který je ideálním řešením.

Kávový hit letošního roku – překvapte své přátele Kávou do kapsy!

Výhody Kávy do kapsy

Káva do kapsy má mnoho výhod. Jednou z nich je, že si můžete vybrat z různých druhů kávy, takže si můžete připravit kávu přesně podle svého gusta. 

Je také skvělým řešením, jak obdarovat své blízké a všechny milovníky kávy praktickým dárkem. Zároveň si díky ní můžete vychutnat vynikající kávu i na cestách bez toho, aniž byste se museli trápit náročnou přípravou.

Oceníte rychlost přípravy během dvou minut, ať již jste kdekoli.

Balení je lehké a skladné - do kapsy, kabelky nebo batohu si tak můžete přihodit různé druhy kávy a zpestřit tak den třeba nejen sobě, ale dát na výběr i přátelům nebo kolegům.

Kávový hit letošního roku – překvapte své přátele Kávou do kapsy!

Závěr

Kávu si tak nyní můžete vychutnat kdekoliv – ať už jste vášnivý turista, který se bez kávy na túře zkrátka neobejde, nebo si chcete zpříjemnit chvíli v kanceláři či na dovolené.

Překvapte své kamarády tímto jedinečným zážitkem a dejte jim najevo, že jim chcete nabídnout jen to nejlepší. Káva do kapsy je nejen skvělým zdrojem energie, ale také dokonalým dárkem pro každého, kdo si rád vychutnává svůj šálek kávy.

Dopřejte sobě a svým blízkým tu nejlepší kávu, kterou si můžete vychutnat kdykoliv a kdekoliv. Navštivte web Kávy do kapsy a objednejte si svůj balíček kávy ještě dnes!

Zdroj foto: Kavadokapsy.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist