Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Klidný spánek zajistí vodní postel

Tvrdá či nepohodlná postel doslova nedá spát nejednomu z nás. Bezesné noci, bolavá záda i možné zdravotní problémy však může vyřešit ta správná matrace. Nejenže vám dopřeje klidný spánek, omezí navíc převalování i nevhodné polohy zatěžující páteř. K tomuto účelu může nejlépe posloužit vodní postel, jejíž matrace se díky vodní náplni dokáže perfektně přizpůsobit vašim potřebám.

Pevné i flexibilní 

Vodní matrace prošly od dob svého vzniku, kdy evokovaly houpání na vlnách i mořskou nemoc, zásadní evolucí. Samozřejmě už se nejedná o vak s vodou, který vypadá, že to každou chvíli vzdá a vytopí vám byt. Moderní verze mají vodní kapsu umístěnou ve svém středu, je tak chráněna dalšími vrstvami, což zajišťuje větší stabilitu i celkovou pevnost. Matrace jsou přímo určeny a uzpůsobeny pro vodní postele, na jejichž provedení se již naštěstí vrhli designéři a dokázali vytvořit opravdu stylové kousky, které nejenže zajistí klidný spánek, ale působí příjemně také svým vzhledem.

Největší kouzlo vodních postelí je především ve schopnosti vody rozložit rovnoměrně váhu lidského těla. Matrace se tak dokonale přizpůsobí vašemu tělu. Její flexibilní struktura navíc zajistí optimální tvrdost. Pro manželské postele se využívají takzvané dual matrace, jež jsou rozdělené do dvou vodních kapes, které se navzájem neovlivňují, takže si pohybu partnera ani nemusíte všimnout.

Kvalita především

S funkčností vodních postelí bývá často spojována otázka teploty. Samozřejmě se nemusíte bát studené postele, kterou byste museli zahřívat vlastním tělem a doufat, že k ní nepřimrznete. Voda uvnitř matrace se totiž ohřívá díky elektrické energii. Dalším aspektem při výběru je především bezpečnost, respektive pevnost matrace. Vodní postele podléhají přísným předpisům kvality, tudíž byste museli mít opravdu velké štěstí, tedy vlastně smůlu, aby se vám podařilo matraci prasknout.

Vodní postel je na trhu už nějakou dobu, tudíž jsou dostupné různé verze i provedení. Vybírat můžete na základě rozměrů, designu i materiálu. V případě, že jste zastánce jednoduchého stylu, může vám padnout do oka třeba semišová vodní postel v béžové barvě, pokud naopak toužíte po originálním a výrazném kousku, jistě vás osloví kožená vodní postel, jejíž design působí opravdu luxusně a zároveň stylově. Můžete si tak dopřát pěkné vybavení do bytu a zároveň kvalitní spánek.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist