Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Luxusní rezidenční Vily Nové Chabry jsou téměř vyprodané

V pražských Dolních Chabrech vyrůstají velkorysé rodinné vily, které doplňují sousední bytový komplex. Jejich celkový počet se v létě rozšířil o dvě nové a aktuálně zbývá posledních pět k prodeji. Lokalita je velmi atraktivní, a to nejen pro rodiny či jednotlivce, ale zajímají se o ni i podnikatelé.

Komfortní rodinné vily o žádaných dispozicích 4+kk a 5+kk vyvolaly velký zájem. Jejich dokončení a kolaudace jsou v plánu na první čtvrtletí roku 2021. Jedná se o promyšlené dispozice s garáží, které nabízejí vše, co moderní rodina potřebuje k pohodlnému životu. Vily jsou vystavěny na pozemcích o rozloze 353 až 420 metrů čtverečních. Prodáno je už většina domů a kupující se dají charakterizovat jako vyšší střední třída a mladé rodiny s dětmi. Nákup financují často z vlastních peněz, bez hypotéky. K třem stále dostupným nemovitostem nyní přibyly ještě dvě nové vily, které byly zařazeny do prodeje v průběhu léta.

„Nové Chabry jsou lákavou adresou nejen pro zájemce o bydlení, ale také pro prvotřídní podnikatele. Názorným příkladem je rozhodnutí italského šéfkuchaře Gianfranca Coizzy otevřít si vlastní restauraci v našem areálu. Gianfranco zde provozuje restauraci na velmi luxusní úrovni,“ podotkl Tal Grozner, šéf české pobočky známého developera Star Group.

Projekty společnosti Star Group v Dolních Chabrech u zákazníků bodují, což dokládá i fakt, že se prodalo už přes sto čtyřicet bytů z rozestavěných etap F a G rozsáhlého bytového komplexu Nové Chabry. „Potvrzuje se, že lidé jdou za atraktivní lokalitou. Oslovuje je dopravní dostupnost, díky MHD jste do dvaceti minut v centru Prahy. Na nákupy si pak vyrazí do nedalekých obchodních center, třeba do Letňan, a nemusí se nikam trmácet přes půl města,“ vypíchl Tal Grozner.

„Našim zákazníkům se také líbí blízkost přírodních parků nebo kompletní občanská vybavenost v areálu projektu. K té jsme přispěli mateřskou školou i malým komerčním centrem s restaurací, fitness centrem, potravinami nebo vinotékou a další příspěvky chystáme. V neposlední řadě pak jsou lidé samozřejmě velmi spokojeni s kvalitou bytů jako takových,“ přiblížil Tal Grozner.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist