Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Nechcete bydlet jako každý druhý? Zachrání vás výroba nábytku na míru

Nábytek z obchodního řetězce Ikea, Jysk či Asko sice možná vypadá elegantně, ale má ho každý druhý. Někomu stačí, někdo by však bydlel raději originálněji. Co byste řekli na využití dřeva, kovu, přírodního kamene a podobných materiálů? Slyšeli jste už někdy o české patentové technice Pouring? Ve velkoobchodních řetězcích se s tímhle nesetkáte.

Domov si obvykle zařizujete na několik let, možná spíš desetiletí. Aspoň v případě, kdy si pořídíte kvalitní nábytek a interiér vybavíte nadčasově. Zřejmě je vám už jasné, že s nábytkem z obchodního řetězce to moc dobře nepůjde.

Nábytek na míru je nejen originální, ale i kvalitní

Kde myslíte, že věnují výrobě nábytku větší péči? V továrně, kde chrlí stovky stejných skříněk, nebo v dílně, kde vyrábí od dané skříňky jen jeden jediný model přímo pro vás? Výroba nábytku na míru je vždy pečlivější. Výrobce moc dobře ví, pro koho nábytek tvoří, a tak si dává záležet. Kromě toho můžete do výroby mluvit. Tedy ne ve chvíli, kdy už je záležitost v procesu, ale tehdy, když dostanete návrh.

Jde o výborné řešení do atypických prostor

Pokud máte nějakým způsobem atypický domov (není příliš prostorný, žijete v podkroví se zkosenou střechou, zdi jsou členité apod.), určitě si nechte vyrobit nábytek na míru. Firma vám pomůže navrhnout řešení tak, abyste skvěle využili prostor. Což ostatně platí i pro klasické prostory. U skříněk ve velkoobchodě si nemůžete vybrat rozměry tak, aby k sobě všechno hezky pasovalo.

Obraťte se na firmu, kde vám interiér navrhnou

Zakázková výroba nábytku je specializací firmy Furnita, která se interiérovému designu věnuje již od roku 1997. Ano, o rekonstrukci či vybavení vašeho domova se postará od A až do Z. Interiér vám navrhne a podle návrhu také vyrobí nábytek – vlastními silami, nejde o žádný outsourcing na jinou společnost.

Společnost Furnita se kromě jiného zabývá také unikátní českou patentovou technologii Pouring, která dodá nábytku opravdu jedinečný styl. Na ni a také na příklady jiných velmi povedených návrhů interiérů se ostatně můžete podívat přímo na webu společnosti Furnita.

Zdroj foto: Furnita.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist