Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Nemůžete se připojit ke kanalizaci? Pořiďte si betonovou jímku

Život bez kanalizace je pro většinu z nás v současné moderní době už prakticky nepředstavitelný. Může se nám ovšem stát, že v některých místech či lokalitách zkrátka není dosud kanalizační systém zavedený nebo se k němu z nějaké důvode není možné připojit. V takovém případě existuje řešení v podobě betonových jímek.

Betonové jímky představují bezpečné a jednoduché řešení v případě, kdy nelze vaše obydlí či pozemek připojit ke klasické kanalizaci. Jsou vyrobeny z vyztuženého betonu a samozřejmě jsou certifikované. Kvalita použitého materiálu zajišťuje maximální funkčnost, odolnost a dlouhou životnost.

 

Když je potřeba zajistit odtok odpadní vody

Každý z nás denně vyprodukuje několik desítek litrů odpadní vody. Ta se běžně tvoří v kuchyni či v koupelně. A samozřejmě je potřeba ji někam svést. Běžně se o odtok odpadní vody stará kanalizace. Vyřešit to lze i již zmíněnými betonovými jímkami, které slouží ke svodu odpadní vody z vaší nemovitosti či pozemku.

Naštěstí se prodávají levné jímky za velmi příznivé ceny. Betonové jímky jsou k dispozici v různých rozměrech, takže mají samozřejmě odlišný objem. Před jejím pořízením si proto propočítejte odvod odpadní vody, abyste nebyli nemile překvapeni jejím rychlým naplněním. Jímky jsou prakticky bezúdržbové, pouze je třeba je pravidelně vyprazdňovat.

 

Montáž betonové jímky je rychlá

Pokud se rozhodnete pro pořízení betonové jímky, budete překvapeni její rychlou montáží. Jelikož se jedná o prefabrikovaný výrobek, je dodávána v celku. V rámci dopravy vám bude samozřejmě umístěna i na konkrétní místo do připravené montážní jámy. Realizace betonové jímky Praha je vhodná pro všechny, kteří potřebují vyřešit problém s odpadní vodou v Praze či blízkém okolí.

 

Zdroj obrázku: Al Serov / Shutterstock.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist