Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Neotřelý beton jako originální nábytek

Oblíbili jste si technické materiály a hledáte něco neobvyklého, jak si vybavit vlastní moderní bydlení nebo třeba prostory kanceláře? Možná najdete půvab právě v luxusním betonovém nábytku a dalších betonových doplňcích.

Ještě do nedávna se o betonu mluvilo pouze jako o surovině, která je vhodná pro stavbu domu nebo pro využití při jiných stavebních projektech. V posledních letech se ale tento materiál stále častěji používá i pro jiné účely, kdy se v rukách šikovných řemeslníků mění třeba i na netradiční, ale přesto elegantně a originálně vypadající nábytek. A nemáme na mysli pouze ten zahradní.

Ano, beton je vysoce odolný vůči povětrnostním vlivům a zároveň je všestranným materiálem, který vydrží opravdu hodně i ve vaší zahradě. Díky nehořlavosti a odolnosti i proti nízkým teplotám a mrazům může zůstat ve venkovních prostorách roky. Odolný je zároveň proti oděru a kovová kostra mu poskytuje výjimečnou stabilitu. Navíc se snadno čistí a udržuje. Díky modernímu designu se však takový betonový nábytek stále častěji objevuje i v interiéru.

Například betonový stůl nebo konferenční stolek můžete ocenit nejen při posezeních s přáteli. Pokud i vy toužíte mít doma nebo v kanceláři originální betonový kousek, který bude vypadat vždy luxusně, elegantně a neotřele, můžete se s důvěrou obrátit na firmu Švec. Jejich betonové jídelní stoly nebo konferenční stolky jsou skvostnými kousky, které ocení každý, který má náročnější vkus na design. Stoly a stolky z jejich nabídky jsou navíc praktické. Svým vzhledem skvěle ozvláštní váš interiér a svými vlastnostmi zaručí i výdrž pro celoroční pobyt v exteriéru. Pokud toužíte po opravdu originálním kousku, není nic lehčího, než společnost Švec oslovit, sdělit jim svou představu o velikosti a oni vám již rádi navrhnou řešení. Vystihnou tu správnou barevnost betonu, tvar i podnož. Beton navíc umí velmi esteticky kombinovat i s ostatními materiály jako je dřevo, nerez nebo mosaz či sklo. Vlastně čím složitější zadání pro ně budete mít, tím spokojenější ve výrobě budou.

Zdroj foto: Svecbeton.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist