Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Personalizované portréty jsou originálním uměním pro každý domov

Bydlení nás charakterizuje. Snažíme se mu vtisknout otisk naší osobnosti, aby se nám v něm dobře žilo, ale aby i každá návštěva ihned poznala, jací jsme. Nábytek, materiály, barvy, to vše dělá náš domov osobitým. Pak je tady ještě to nejdůležitější – různé drobnosti v podobě dekorací. Ty bychom neměli nakupovat bez rozmyslu. Právě ony nás totiž charakterizují nejvíce. Nechte si vyrobit dekorace na míru v podobě originálních obrazů na plátně. Nabídne vám je Portreto.cz.

Originální umělecká díla mohou být i součástí vašeho domova

Umění nemusí být pouze výsadou galerií či muzeí. Ne každý si však troufá investovat do různých uměleckých děl. Nevyznáme se v nich, ty, které nám někdo doporučí, nemusí splňovat naše vizuální představy, či na ně prostě finančně nemáme. Nebuďte z toho smutní. Umění dokážete do svých domovů vpustit i mnohem osobněji a bez velkých investic.

Personalizované portréty a obrazy na plátně z Portreto.cz umožňují každému stát se kurátorem vlastní sbírky uměleckých děl, jež nejen zdobí stěny, ale také odrážejí osobnost a životní styl majitelů. A sbírka to může být skutečně pestrá. Představte si třeba vtipný portrét ve stylu Simpsonových podle fotky vaší rodiny. Nebo obraz vašeho čtyřnohého domácího mazlíčka. Toto umění je osobní, plné emocí, hodí se jako dárek pro kteréhokoliv člena rodiny i jako rodinný dárek třeba k Vánocům.

 

Personalizované portréty jsou originálním uměním pro každý domov 

 

Fotografie ze svatby patří na plátno

Svatební fotografie na plátně představují ideální způsob, jak si připomenout jeden z nejdůležitějších dnů vašeho života. Tyto umělecké kousky však nemusí být jen prostým fotozáznamem události. Díky obrazům od Portreto.cz se stávají uměleckým dílem, které přináší do domova atmosféru lásky a štěstí. V ložnici, v obývacím pokoji, či kdekoliv jinde nám budou denně připomínat den, který se pokládá za jeden z nejdůležitějších v životě člověka.

 

Personalizované portréty jsou originálním uměním pro každý domov

 

Zábava na plátně: Portréty ve stylu Simpsonových

Představte si reakci jakékoliv návštěvy u vás doma, když uvidí vaši rodinu ztvárněnou jako postavy z oblíbeného seriálu The Simpsons. Tato vtipná a originální forma umění je nejen skvělým dekorativním kouskem, ale také přináší lehkost a humor do každé konverzace s vašimi známými. Bez ohledu na to, zda dominuje obývacímu pokoji nebo si najde místo v pracovně, portrét ve stylu Simpsonových je dokladem, že umění může být přístupné všem, a dokonce mu nemusí chybět humor.

Obraz jako pocta čtyřnohým členům rodiny

Domácí mazlíčci bývají pro mnohé z nás nedílnou součástí rodiny. Portréty našich čtyřnohých přátel, ať už jsou zachyceni v realistickém stylu, nebo jako roztomilá karikatura, budou dokonalým způsobem, jak vyjádřit lásku a připoutanost k našim chlupatým společníkům. Tyto obrazy mohou zaujmout čestné místo v našem domově. Každý den nám pak připomenou radost a přátelství, které naši mazlíčci přinášejí. Portrét domácího mazlíčka nesmí rozhodně chybět ani u vás doma.

Ručně zpracované portréty

Unikátní obrazy Portreto.cz se zpracovávají ručně. Díky tomu je každý obraz uměleckým dílem, originálním a jedinečným. Toto dílo pak přináší do našeho interiéru osobitý dotek, který u masově produkovaných dekorací nenajdete. Ať už si zvolíte tisk na plátno, puzzle, pouzdra na mobil, nebo dokonce malování podle čísel, každý portrét se stane nenahraditelnou součástí vaší domácnosti.

 

Personalizované portréty jsou originálním uměním pro každý domov

 

Umění, které mluví

Výběrem osobních portrétů pro váš domov dáváte najevo, že místo, které obýváte, není jen prostor, ale domov s příběhem. Umělecká díla dovedou odrážet zážitky, přátelství a lásku, dodávají interiéru hloubku a charakter, který nemůže být snadno napodoben. Ať už je váš styl minimalistický, bohémský či klasický, personalizované portréty budou mostem mezi uměním a osobním vyjádřením a dovedou proměnit každou místnost na galerii plnou emocí.

Obrazy na plátně od Portreto.cz

Personalizovaný portrét podle fotografie z Portreto.cz představuje mnohem více než jen dekoraci. Dokonce nabídne více než umělecká díla. Tyto obrazy budou odrazem osobních příběhů, radostí, a dokonce i humoru, které si přejeme sdílet. Umístěním těchto děl do našich domovů zvelebujeme svůj interiér a současně otevíráme dveře k jedinečným vyprávěním rodinných příběhů. Díky těmto obrazům si je budeme neustále připomínat.

 

Personalizované portréty jsou originálním uměním pro každý domov

 

Zdroj foto: Portreto.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist