Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Postup při výběru konferenčního stolku k sedací soupravě

V okamžiku, kdy váš byt či rodinný dům disponuje prostorným obývacím pokojem, můžete si dovolit kromě nezbytného nábytku investovat také do velké a pohodlné sedací soupravy. K ní pak rozhodně patří konferenční stolek a křesílka. Jak postupovat při výběru nového konferenčního stolku, aby se nestal zbytečným prvkem v místnosti?

Pozor na rozměry stolku

Pro konferenční stolky platí v zásadě jedno hlavní kritérium. Musejí být svou výškou přiměřené sedací soupravě, kterou doma v obývacím pokoji máte. V ideálním případě je rozhodujícím faktorem samotná výška sedací soupravy, respektive její části, na niž usedáte, případně uleháte. Konferenční stolek by neměl sezení převyšovat, ale není ani praktické, pokud je jeho deska příliš nízko u podlahy. Pak se k ní totiž musíte zbytečně a s námahou ohýbat, což není zrovna komfortní záležitostí.

Materiály, z nichž se konferenční stolky vyrábějí

Chcete-li jít s dobou a aktuálními trendy, dejte si při koupi nového konferenčního stolku záležet na tom, z jakých materiálů jsou vyrobené. Dnes převažují zejména skleněné konferenční stolky. Působí totiž svěže, nejsou tak rušivým prvkem jako třeba klasické dřevěné modely, v menších místnostech pak opticky zvětšují prostor. V kombinaci s kovovými nohami velmi pěkně působí třeba kruhové skleněné konferenční stolky. Ty jsou navíc bezpečné, neboť nemají ostré hrany, což oceníte hlavně tehdy, máte-li doma malé děti.

Nákup nábytku do bytu

Při výběru nového konferenčního stolku, sedací soupravy, křesílka, pohovky a dalších druhů nábytku do domácností nemusíte trávit celé hodiny na internetu. Hledání vám výrazně usnadní web inhaus.cz. Slouží jako vyhledávač a srovnávač, na němž najdete produkty z mnoha předních tuzemských internetových obchodů. Máte tak možnost najít ideální řešení nejen z hlediska materiálového provedení, ale také dle vašich finančních možností a představ.

Zdroj foto: Inhaus.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist