Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Prádlo tak svěží, jako by bylo usušené venku

Gorenje uvádí na trh novou generaci úsporných kondenzačních sušiček prádla s tepelným čerpadlem a patentovanou technologií NatureDry, která napodobuje sušení na čerstvém vzduchu uprostřed přírody. Díky dalšímu přídavnému senzoru teploty umožňuje sušení všech druhů prádla – dokonce i jemných tkanin, vlny i sportovního oblečení bez rizika sražení nebo změny charakteru textilií. Mezi řadou programů nechybí velmi rychlý 89minutový, speciální program pro dokonale suché a měkké oblečení pro miminka nebo možnost během chvilky osvěžit suché prádlo.

Asi to také znáte – prádlo, které se trápí doma na sušáku, voní jinak než to usušené venku – pokud vůbec voní. Čerstvý ozonizovaný vzduch, mírné teplo a svěží větřík pomohou prádlo usušit lépe.

Ale i sušení na zahradě nebo balkoně má svá úskalí – musíte se trefit do správného počasí, správné vlhkosti, a především barevné prádlo uchránit před slunečními paprsky, aby barvy nevybledly. A prádlo nepřesušit, protože jinak je nepříjemně tvrdé a často i zdeformované až do dalšího praní.

Je tu ale jiné řešení – nová generace sušiček prádla Gorenje je vybavená takovými technologiemi, které přenesou venkovní sušení do bezpečí domova. Prádlo bude voňavé, jako by schlo venku. Ale navíc bude i měkké, bez rizika poškození barev a suché mnohem rychleji. Takže – sušák můžete klidně někomu darovat, už nebude potřeba!

Jako usušené na vzduchu, už za 89 minut

Nové sušičky mají patentovanou technologiNatureDry, která je inspirovaná sušením ve volné přírodě na čerstvém proudícím vzduchu. Sušení sama ukončí přesně tehdy, když bude prádlo suché podle vaší volby buď k uložení do skříně, nebo pro žehlení, a to díky senzorové technologii. Přídatný senzor pak hlídá, aby sušení probíhalo ideálně i tehdy, když sušičce svěříte jemné prádlo nebo sportovní oděvy z high-tech tkanin. Nejrychlejší program vše zvládne už za rekordních 89 minut. Speciální program pro dětské prádlo zase zaručí, že i ty nejmenší košilky a dupačky budou zcela suché a příjemně měkké.

TwinAir

Sušičky využívají patentovaný systém TwinAir s obousměrným foukáním vzduchu. Dokonce i velké kusy prádla budou hned po vyjmutí ze sušičky měkké, rovnoměrně vysušené a méně zmačkané. Zmačkání prádla předchází i buben WaveActive s unikátní vlnovitou strukturou a speciální funkce AntiCrease. Zajímavý je i speciální program pro ložní prádlo, který využívá speciální algoritmus a je navržen tak, aby bránil zamotání kusů prádla do sebe. Takže – už žádná zauzlovaná prostěradla!

Méně vibrací, méně hluku

Sušičky pohání tichý, úsporný a spolehlivý invertorový motor PowerDrive, hluk pohlcují i speciálně upravené boční stěny. Nové sušičky mají hladká dvířka s otevíráním až do 180 °, s tichým chodem a bez viditelných šroubů pro snadnou údržbu, snadné je i čištění filtrů. Pomocí hadice AutoDrain je možné je napojit na vodovodní systém – odpadne tak nutnost vyprazdňovat nádobu na kondenzát. Některé modely mají i vnitřní osvětlení bubnu pro větší komfort. Vakuové nožičky zaručují perfektní stabilitu i při „věžovém“ umístění sušičky na pračku.

Tip na novinku v černé barvě

Nová kondenzační sušička prádla Gorenje DNE83/BGLNCZ s tepelným čerpadlem a invertorovým motorem, senzorovou technologií a s kapacitou až 8 kg prádla se inspirovala v přírodě – patentovaná technologie NatureDry napodobuje procesy, které provázejí sušení prádla na čerstvém vzduchu. Novinka v elegantní černé barvě a v nejúspornější třídě A+++ zvládne navíc díky přídavnému senzoru usušit i jemné tkaniny a sportovní oblečení. Mezi řadou programů nechybí velmi rychlý 89minutový, speciální program pro dokonale suché a měkké oblečení pro miminka nebo možnost během chvilky osvěžit suché prádlo. Sušička využívá patentovaný systém TwinAir s obousměrným foukáním vzduchu, má buben WaveActive s unikátní vlnovitou strukturou a speciální funkci AntiCrease – to vše zaručuje šetrnou péči a brání zmačkání prádla. Zajímavý je i program pro ložní prádlo, který využívá speciální algoritmus a je navržen tak, aby bránil zamotání velkých kusů prádla do sebe. Stojí 15 990 Kč.

Více informací: cz.gorenje.com


NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist