Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Přírodní kámen jako moderní trend v bydlení

Přírodní materiály jsou v dnešní době opět velmi trendy. Přispívá k tomu nejen jejich design, ale především to jsou kvalitní stavební materiály, které mají dobrou životnost. Dodávají jedinečnost a nadčasovost všem prostorám, kde jsou použity.

Přírodní kámen na nás působí velmi pozitivně. V rámci jeho přírodního designu vnímáme u něj kresbu, barvu, strukturu, odraz světla a teplotu. Kameny mají dokonalý přírodní design, každý kus i přes podobné tvary je originál, podobně jako to má dřevo.

Hodnota přírodního kamene jako materiálu je jedinečná. Hlavně pro svou trvanlivost, snadnou údržbu, odolnost i eleganci. Jeho vyšší investice se vám časem několikanásobně vrátí, protože ostatní materiály na stejném místě nevydrží ani jednu třetinu životnosti právě kamenu.

Použití v zahradách a u domu

Svoji oblibu si také získávají kameny k domu a do zahrad. Mají široké uplatnění, používají se na kamenné ploty, terasy, cesty, chodníčky a na okrasu. Neotřelý design a přírodní tvary se dají vhodně kombinovat s trávou a dalšími povrchy. Navíc kamenu jako materiálu nemůže žádný konkurovat svou pevností a ušlechtilostí.

Nášlapné kameny do zahrady

Pro chodníky a cestičky do našich zahrad se dokonale hodí nášlapné kameny. Na hlavní a frekventované cesty kolem domu je ideální použít kamennou dlažbu. U vedlejších cest a chodníčků se hodí nášlapné kameny, takzvané šlapáky, nebo se můžou vysypat i volným kamenivem.

Vedlejší cestičky a chodníky mají ideálně vést k cíli v plynulých křivkách než přímo, vždy po okraji travnaté plochy. Chodníčky, které nejsou tak často využívané, lze vysypat zpevňujícím materiálem, bez nutnosti zhutňovat ho.

Ukládání kamenné dlažby přenecháte raději profesionálům. S menšími chodníčky a cestami z kamenných šlapáků a volným kamenivem si poradíte i sami.

Kam za kvalitním přírodním kamenem?

Profesionál na trhu s přírodními kameny je firma Garden Stone s.r.o., která působí na trhu už osmou sezonu a má velmi dobré reference. Veškerou její nabídku si můžete prohlédnout naživo v Louňovicích u Říčan na Praze-východ, nebo přímo na webu www.gardenstone.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist