Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Rustikální nebo moderní styl? S nábytkem na míru získáte jedinečnost i prostor navíc!

Už vás nebaví standardizovaný nábytek s prvky jako ze šablon z obchodů s nábytkem? Chcete, aby byl prostor osobitější, měl styl, a navíc dokázal splnit i požadavky na skladování a ukládání věcí? Nechte si vyrobit nábytek na míru. Prvotně vyšší pořizovací náklady se vám bohatě vrátí na kvalitě, trvanlivosti, ale také s ohledem na využití. Nábytkem na míru totiž v domácnosti získáte tolik potřebný prostor. Jaké jsou všechny výhody nábytku na míru?

Styl podle vašich představ

Kamkoli přijdete na návštěvu mají stejnou komodu, šatní skříň i linku. Polštářky a další doplňky jsou jako přes kopírák a místnosti vypadají jako z letáků obchodů s nábytkem. Už vás tento styl doslova nudí? Pořiďte si nábytek na míru podle svých představ. Nechte si navrhnout kuchyni v rustikálním nebo francouzském stylu, v obývacím pokoji se naopak inspirujte u skandinávských tvůrců. Nebo je libo vintage v ložnici? Nábytek na míru splní veškeré vaše představy díky 3D návrhům a umu truhlářů.

Vyšší kvalita a zpracování

Skříň z kartonu? I takové kousky se najdou v obchodech, ale chcete skříň na dobu přechodnou nebo takovou, která vám bude dělat radost dlouhou dobu díky vyšší kvalitě a nadčasovému designu? I to je jeden z důvodů, proč se obrátit na specialisty z truhlářství Praha, kteří dokáží navrhnout a realizovat nábytek na míru do všech prostor v domácnosti nebo kanceláři. Pomohou také s výběrem vhodných materiálů, ale také kvalitních doplňků.

Dostatek skladovacích prostor

Řešíte nedostatek skladovacích prostor krabicemi a taškami schovanými na skříních, případně pod nimi? Vestavěný nábytek nebo skříně na míru řeší nedostatek úložných prostor díky využití veškerého dostupného místa v místnosti. Lze jím zaplnit takzvaná mrtvá místa v bytě, ale i vnitřek skříní lze variabilně naplánovat tak, aby se do skříní vešly veškeré věci k uskladnění. Navíc truhláři dokáží vyrobit i atypický či rohový nábytek, což umožní skladování i méně využívaných věcí, spotřebičů nebo vybavení.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist