Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

S výběrem i montáží klimatizací v Praze si poradí jedna společnost

Pokud se řadíte k domácím kutilům, určitě si říkáte, že byste si klimatizaci zvládli nainstalovat sami a ušetřili tak finance za montáž. Podle zákona č. 89/2017 však instalaci klimatizace smí provádět pouze firma disponujícím oprávněním k zacházení s chladivy. S neodbornou instalací svépomocí byste rovněž snížili životnost chladící jednotky nebo klimatizaci dokonce zničili. Raději proto využijte služby společnosti ALDIG, s.r.o., která se specializuje na instalaci klimatizací. V jejich nabídce služeb rovněž naleznete kompletní návrh řešení, čištění klimatizací nebo jejich servis. 

Od návrhu až po montáž klimatizace a následný servis

Ať již se hodláte klimatizaci instalovat do domu, bytu, kanceláře nebo obchodu, společnost ALDIG, s.r.o. Vám bude vždy k službám. V oblasti klimatizací Vám poskytnou zakázku na klíč, která se může týkat od návrhu až po montáž klimatizace v Praze a následný servis. V prvé řadě Vám společnost pomůže s výběrem klimatizační jednotky, která bude přesně odpovídat Vašim požadavkům a možnostem daného objektu. Součástí této konzultace je pochopitelně i návrh konkrétní nabídky. Před samotnou montáží klimatizace můžete očekávat zaměření na místě zdarma pro dokonalý výsledek.

Klimatizaci lze nainstalovat i dodatečně

Instalace klimatizační jednotky ve venkovních prostorách je jednodušší a variabilnější. Klimatizace se dá zavěsit na fasádu, postavit jednotku na zem nebo na střechu. Při umísťování klimatizace v průběhu výstavby objektu ve vnitřních prostorách je určení místa instalace rovněž jednoduchou záležitostí. Pokud se však jedná o dodatečnou instalaci v bytě či domě, je potřeba zpětně vyřešit odvod kondenzátu od vnitřních jednotek klimatizace a najít napojení na odpad. V každém případě tyto zásahy do budovy nechejte na odborníkovi. 

Zdroj foto: Klima-aldig.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist