Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Soutěž o balíček pamlsků Brit Functional Snack

Tři z vás mají možnost vyhrát dárkový balíček pamlsků Brit Functional Snack v hodnotě cca 600 Kč.

Pamlsky Brit Functional Snack se vyznačují vysokým obsahem unikátních druhů bílkovin doplněných o funkční komponenty, jako jsou laktobacily, fulvinové kyseliny nebo extrakt z cukrového melounu.

Soutěžní otázka:

Kolik stojí jedno balení pamlsků Brit Functional Snack v e-shopu krmivo-brit.cz?

a) 69 Kč

b) 79 Kč

c) 89 Kč

Nápovědu naleznete na webu krmivo-brit.cz.

 

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: HOUSEHOUSE – Pamlsky Brit Functional Snack. Ze všech došlých e-mailů vyhrává správná odpověď: 200, 300 a 400, tyto e-maily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 19.10. – 25.10. 2020.

Pamlsky Brit Functional Snack se staly Produktem roku na domácí i zahraniční scéně

Mezinárodní ocenění Produkt roku 2019/2020, které uděluje již druhým rokem magazín PET worldwide producentům zboží pro domácí mazlíčky, získaly pamlsky Brit Functional Snack českého výrobce Vafo Praha. Funkční snacky byly dále zvoleny za Novinku roku 2020 ve Volbe spotrebitelov na Slovensku a vysloužily si také ocenění Novinka roku 2020 ve Volbě spotřebitelů v České republice v kategorii krmiv pro psy.

První ze zmíněných ocenění, Produkt roku 2019/2020, udělili pamlskům Brit Functional Snack čtenáři mezinárodního magazínu PET worldwide, který informuje o novinkách a aktuálním dění na poli PET byznysu. O vítězi rozhodlo online hlasování, během něhož mohlo publikum z celého světa po dobu tří měsíců hlasovat, který z 20 různých produktů pro mazlíčky považuje za nejvíce inovativní novinku.

V České republice se o titul Nejlepší novinka letos ucházelo 160 nových a inovovaných výrobků v 51 kategoriích, ze kterých vítěze vybíralo 4 070 spotřebitelů. Na Slovensku soutěžilo o titul Nejlepší novinka celkem 105 produktů. Ty se utkaly o přízeň spotřebitelů ve 32 kategoriích. Dotazování proběhlo na reprezentativním vzorku 2 000 respondentů a cílem bylo zjistit, který z výrobků v každé kategorii považují spotřebitelé za nejlepší. Jak obě ankety ukázaly, pro dotazované jsou důležitými hodnotícími kritérii především chuť/funkčnost a kvalita produktu. Pamlsky Brit Functional Snack vyhrály ocenění Novinka roku v obou těchto anketách – na Slovensku šlo o kategorii krmiv pro zvířata, v Čechách o sekci krmiv pro psy.

“Výhra ve všech třech anketách a ocenění udělené veřejností zajímající se o PET sektor je pro nás pozitivní zpětnou vazbou. Jedná se o řadu, které sami velmi fandíme a máme velkou radost, že se setkává s úspěchem,” uvedla Karolína Čápová, produktová ředitelka firmy Vafo. Vítězné, v České republice vyráběné pamlsky Brit Functional Snack se vyznačují vysokým obsahem unikátních druhů bílkovin doplněných o funkční komponenty, jako jsou laktobacily, fulvinové kyseliny nebo extrakt z cukrového melounu.

Pamlsky tak slouží nejen jako odměna pro psa, ale také jako zdraví prospěšný doplněk stravy. Pomáhají řešit celou řadu zdravotních nedostatků, se kterými se může pes, stejně jako člověk, během svého života setkat – doplňují minerály, prospívají pohybovému aparátu, zajišťují dentální péči i péči o srst a kůži, podporují imunitu, mají antiparazitární účinky, udržují aktivní psy v kondici, zajišťují regeneraci po sportovních výkonech a pomáhají kontrolovat stres.

Vafo Praha je česká společnost zabývající se výrobou, vývojem a distribucí krmiv od roku 1994. Její krmiva značky Brit se vyváží do 75 zemí Evropy a světa. Na domácím trhu zaujímá Brit pozici lídra v segmentu chovatelských potřeb a online prodeje. Vývoj krmiv Brit probíhá na základě dlouholeté zkušenosti a znalosti zdravé výživy psů a koček s maximálním ohledem na jejich zdraví a prospěch.

Více informací naleznete na krmivo-brit.cz.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist