Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Soutěž o samozavlažovací truhlíky BERBERIS od značky Plastia

Pět z vás má nyní možnost vyhrát dva samozavlažovací truhlíky BERBERIS od české značky Plastia.

Nic tak nepodtrhne krásu vašeho domova jako okna prozářená barevnými květy. Kousek přírody v podobě truhlíku na okně nebo na balkóně potěší opravdu každého. A proč si nepořídit truhlík samozavlažovací, který vám ušetří spoustu práce? Květinám se v něm skvěle daří a zalévat můžete až třikrát méně často než u běžných nádob.

Soutěžní otázka:

Kolik barevných variant samozavlažovacího truhlíku BERBERIS 60 je v nabídce?

a) 4

b) 6

c) 8

 

Nápovědu naleznete na webu www.plastia.eu.

 

Pošlete nám správnou odpověď, své jméno, adresu a telefon na e-mail: soutez@hmg.cz. Do předmětu zprávy napište: HOUSEHOUSE - truhlíky Berberis. Ze všech došlých emailů vyhrává správná odpověď: 50, 100, 150, 200 a 300, tyto emaily od nás obdrží výhru.

Soutěž trvá od 8.4. - 14.4. 2019

Soutěž již byla ukončena a výherci byli kontaktováni e-mailem.

Samozavlažovací truhlíky BERBERIS 60 a BERBERIS 80

Oblíbené samozavlažovací truhlíky BERBERIS vznikly ve spolupráci s profesionálními zahradníky. Jejich moderní design má na svědomí dvojice mladých českých designérů ze studia WRKS. Na první pohled zaujme moderním dvojbarevným provedením – vložka truhlíku má jinou barvu než obal. Pastelové odstíny Plastia zdařile zkombinovala s trendy zářivými barvami.

Značka Plastia vznikla v roce 1993, aby dala jméno výrobnímu a tvůrčímu programu stejnojmenné firmy. Společnost Plastia byla založena na principech nejlepších tradic evropského rodinného podnikání. Základem jejího úspěchu je výroba a tvorba širokého sortimentu komponentů a výrobků z plastických hmot.

Plastia

Divize zaměřená na návrhy a tvorbu širokého sortimentu pro domov a zahradu se specializací na funkční a designové samozavlažovací nádoby pro pěstování rostlin v interiéru i exteriéru. Součástí produkce jsou také doplňky - zavlažovací konve, podpůrné a růstové podpěry rostlin, držáky a háky pro truhlíky a květináče, dekorativní doplňky, hrabla na sníh a další. Divize disponuje vlastním designovým studiem, pro výrobu využívá kapacit sesterské divize Plastia Tech.

K hlavním přidaným hodnotám výrobního programu značky Plastia patří silný důraz na originální užitný design, variabilita a modulárnost jednotlivých produktových značek a opravdový respekt ke všemu živému. Nedílnou součástí aktivit této divize je propracovaný systém společenské odpovědnosti zaměřený na pomoc dětem, ochranu přírody a trvale udržitelný rozvoj.

Nedílnou součástí našich aktivit je marketing a komunikace. Pravidelně se účastníme renomovaných mezinárodních veletrhů, klademe také silný důraz na publicitu a řízené PR. Svým odběratelům nabízíme propracovaný systém podpory prodeje. Marketing vnímáme jako prozákaznicky orientovanou filosofii řízení firmy na konkurenčním trhu. Reputace a vnímaná kvalita jsou pro nás nikoli prostředkem, ale dlouhodobým cílem.

Plastia Tech.

Divize, jejíž produkce zahrnuje vstřikování a vyfukování plastů sloužících jako komponenty pro automobilový a elektrotechnický průmysl. Disponuje vlastním projekčním oddělením pro návrhy forem v CAD programech a obráběcím centrem pro jejich výrobu. Od roku 2003 je držitelem certifikátu ISO 9001:2001.

Více informací na plastia.eu.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist