Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Soutěž Realitní projekt roku zná své vítěze

Veřejnost, která svým hlasováním rozhoduje o vítězi prestižní celostátní soutěže Realitní projekt roku, zaujala výstavba viladomů C a D v rezidenční čtvrti Nové Chabry v Praze 8. Letos bylo nominováno více než 1000 bytů. Soutěž je určena pouze pro rezidenční výstavbu rodinných nebo bytových domů.

Star Group přitom v soutěži Realitní projekt roku nebodoval poprvé. Odbornou porotu nadchlo v letech 2012 a 2013 také inovativní řešení Kejřova Parku 2. Porota složená z architektů navíc v roce 2013 ocenila výjimečnost realizace druhé etapy výstavby sídliště Nové Chabry. Hlavními cílem soutěže Realitní projekt roku je zviditelnit a podpořit kvalitní developerské projekty na českém trhu.

Dokončení výstavby nízkopodlažních viladomů s nízkou energetickou náročností se plánuje na rok 2016. Zájemci o bydlení si mohou vybírat z nabídky různě velkých bytů – od 1+kk až po 4+kk. Mnozí jistě ocení, že každý z nich má buď vlastní balkon, předzahrádku, či terasu. V suterénu domů je umístěno parkování a myčka pro kola i domácí mazlíčky.

Developerská společnost Star Group hodlá v Nových Chabrech během několika následujících let vybudovat rezidenční čtvrť s více než 800 byty, školkou, restaurací a několika obchody. Výhodou zdejší lokality je její snadná dostupnost nedaleké stanice metra C Kobylisy autobusem a taktéž blízký přírodní park v Čimickém a Drahanském údolí, který místním obyvatelům slouží k aktivnímu sportovnímu vyžití a rekreaci.  

Výherci jednotlivých kategorií jsou vybíráni ze 13 krajů České republiky a z Prahy, která je rozdělena do 10 městských částí. O vítězi v každém z krajů rozhoduje veřejnost a porota složená z realitních odborníků a architektů. Hodnotí se architektonické zpracování a začlenění staveb do okolní krajiny a infrastruktury.

Slavnostní vyhlášení pátého ročníku proběhlo při příležitosti Realitního kongresu 2015, který se konal 9. listopadu v kongresovém hotelu Clarion v Praze.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist