Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Svařování pomocí moderní invertorové svářečky TIG ovládne každý zručný kutil

V rámci domácí díly je rozhodně dobré, pokud jako kutilové máte připravený kromě jiných potřeb také kvalitní a spolehlivý svařovací zdroj. V tomto ohledu se jednoznačně vyplatí pořídit si moderní invertorovou svářečku TIG.

Co je metoda TIG?

Svářečka TIG je, jak už z názvu vyplývá, určena pro metodu svařování, kdy dochází k obloukovému hoření mezi wolframovou elektrodou a materiálem. Výhodou je, že se wolframová elektroda netaví. Svařovat se tímto způsobem dají různé materiály – ocel, měď, titan, potažmo pak jejich slitiny. Je-li použitý střídavý proud, pak bez potíží zvládnete svařovat také hořčík, hliník a jejich běžné slitiny. K samotnému svařování se aplikuje přídavný drát.

Svářečka TIG a její nákup

Svářečka TIG se dá pro amatérské účely zakoupit už za poměrně nízkou pořizovací cenu, nejlevnější modely vás vyjdou i na méně než 10 tisíc korun. Kvalitnější produkty, k nimž se řadě kupříkladu oblíbená svářečka Pantermax TIG222DC, pak stojí cca 13 tisíc korun, což je stále suma, kterou by domácí kutilové, již ji chtějí využívat častěji, měli bez problémů akceptovat. Značka Pantermax navíc nabízí řadu alternativních produktů, takže rozhodně máte z čeho vybírat. Velkou předností jejích produktů je fakt, že svářečky dodává spolu s nezbytným příslušenstvím. V rámci jednoho nákupu tak získáte například také praktickou samostmívací kuklu, jež ochrání zrak před silným zářením a odlétajícími jiskrami, které by jinak mohly způsobit vážná poranění v obličeji. Nechybí ani dostatečně dlouhé zemnící kabely, redukční ventil a další vybavení.

Svařování metodou TIG bude díky kvalitní svářečce od firmy Pantermax jednoduchou záležitostí. Zvláště tehdy, patříte-li k opravdu zkušeným kutilům, kteří se nebojí pouštět ani do náročnějších úkonů.

 

 

Zdroj foto: Pantermax.cz, Pixabay.com

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist