Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Udělejte si z vašeho domu bezpečný přístav

Ano, pojem bezpečný přístav se sice používá spíš pro označení psychické pohody doma, tu však lze navodit nejen tím, že zde máte své milované, kterým věříte. Pokud se ve vlastním domě necítíte příliš bezpečně, nebude váš domov bezpečným přístavem.

To však lze poměrně jednoduše změnit. Nestojíte o nezvané návštěvníky? Nechcete odklízet z trávníku pozdravy cizích pejsků? Chcete se přestat bát, že vaše děti v zápalu hry opustí zahradu? Vyřešte problémy jednou provždy a nechte si kolem domu postavit plot. Ale ne jen tak ledajaký, chce to pořádný plot, který bude budit respekt a za kterým se budete cítit opravdu v bezpečí.

Udělejte si z vašeho domu bezpečný přístav

Použijte plot

Není jednoduché si vybrat, trh se jen hemží nejrůznějšími typy oplocení, z nichž každý má svá pro a proti. Proto si předem ujasněte, co od plotu očekáváte a co nebudete tolerovat. Podle stanovených kritérií se vám potom bude mnohem snáz vybírat. Jde-li vám především o estetiku, vsaďte na dřevěný, nebo kovaný plot. Soukromí vám však nezajistí, na to jsou mnohem lepší ploty plné. Nemusí být zbytečně vysoké, ale je jasné, že půlmetrový plot příliš ochrany vašemu domu neposkytne. Má-li být váš plot praktickýbudící respekt a zároveň estetický, potom zvolte univerzální betonové ploty. Oplocení je vyrobené z českého betonu stálého složení. Díky tomu je velmi odolné a pochlubí se dlouhou životností. Přitom mu nemusíte věnovat žádnou zvláštní péči. Betonové ploty se vyrábí v mnoha provedeních, vybrat si lze barvu, tvar i dekor. Díky tomu lze mít plot podle vlastních představ a sladit ho s domem tak, aby tvořily jeden celek.

Udělejte si z vašeho domu bezpečný přístav

Vyberte si i vy betonový plot od Kulkabex, s.r.o., kteří pro vás mají otevřenou vzorkovou prodejnu a postarají se i o montáž plotu. Nevíte si rady s výběrem? Přijďte se podívat osobně, nebo vyzkoušejte on-line vizualizaci, která vám vytvoří náhled plotu podle zadaných parametrů.

Udělejte si z vašeho domu bezpečný přístav

Zdroj foto: Betonoveploty.net

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist