Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Vybavte si bydlení novými elektrospotřebiči

Bydlení, to nejsou jen radosti, ale také spousty starostí. Od uklízení přes zásobování a vaření až po údržbu samotného domu, bytu, garáže nebo případné zahrady či terasy. Takže vlastně spousta dřiny a práce, aby se vám dobře žilo a bydlelo. V dnešní době však existuje mnoho možností, jak si tyto práce lze usnadnit.

Pořiďte si kvalitní pomocníky do domácnosti

Opravdu dobrý nápad je pořídit si do domácnosti co nejvíce kvalitních pomocníků, kteří ušetří nejen čas, ale také zbytečnou a namáhavou práci. V současnosti existuje celá řada spotřebičů, jež vám dokonale usnadní život.

A to platí pro všechny možné činnosti, které si jen dovedete v rámci domácnosti představit. Technika je dnes už tak daleko, že ty nejtěžší a nejméně oblíbené činnosti se díky moderním technologiím vlastně „provedou za vás samy“.

Vybavte si bydlení novými elektrospotřebiči

Nebojte se chytrých zařízení

Rozhodně se nebojte chytrých zařízení! Jsou sice někdy náročnější na obsluhu a musíme je umět ovládat pomocí různých aplikací, ale po prvotním vyzkoušení jejich možností – a poté co se je naučíte používat – si je doslova zamilujete...

Do kuchyně si pořiďte kuchyňské roboty, chytré vařící hrnce, nebo třeba polévkovač. Zapomenout nesmíte ani na inteligentní ledničku, která se nejen přizpůsobuje potřebným teplotám podle umístěných potravin nebo umí připravit led, ale také vám ohlídá to, co vám v ní aktuálně dochází.

Na úklid by vám neměl chybět robotický vysavač, jenž dnes dokonale vysaje v celém bytě či domě. A některé kvalitnější typy se samy „vyprázdní“ ve své dokovací a nabíjecí stanici, nebo za sebou rovnou i vytřou. Díky chytrým aplikacím si úklid můžete předem naplánovat, nebo ho snadno kontrolovat i na dálku.

Vybavte si bydlení novými elektrospotřebiči

Vybírejte podle zkušeností a důvěryhodných recenzí

V rámci svého výběru se mj. zaměřte i na zkušenosti ostatních uživatelů a na důvěryhodné recenze na internetu. Je moc dobré si přečíst různé připomínky, bude se vám pak lépe vybírat ten nejvhodnější typ pomocníka právě pro vaši pro domácnost. Často totiž narazíte na postřehy jiných, které vám mohou hodně napovědět, nebo dokonce velmi dobře poradit.

Vybavte si bydlení novými elektrospotřebiči

Výhodně díky slevám a kuponům

Nakoupit kvalitní spotřebiče je základ, ale nikdo přece neříká, že to nemůžete udělat i výhodně. A to díky zajímavým slevám či slevovým kuponům. Naším aktuálním tipem je smarty sleva nebo okay slevový kupon. Při využití těchto dvou variant můžete nakoupit opravdu velmi výhodně.

Vybavte si bydlení novými elektrospotřebiči

Kde najdete všechny výhodné akce pohromadě

Chcete-li se na výhodné nákupy podívat opravdu zeširoka, pak rozhodně musíte navštívit portál https://buykers.czkde najdete spousty slev a kuponů, jež se vám budou hodit při nákupech spotřebičů a řady dalších předmětů do vaší domácnosti.

Tak už neváhejte a vybírejte – usnadníte si tím život!

 

 

Zdroj foto: Buykers.cz, Pexels.com, iRobot

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist