Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Výběr kancelářského nábytku nemusí být drama

Nábytek do kanceláře vybíráme nejen očima. Samozřejmě se nám musí trochu líbit a měl by padnout do celkového designu interiéru. To je však druhořadé. Nejdříve je nutné zohlednit kvalitu materiálu i zpracování a nesmíme zapomínat ani na cenu.

Do pracovny i kanceláře

Je úplně jedno, zda vybíráte kancelářský nábytek do firmy anebo do domácí pracovny. V obou případech je důležité zaměřit se na jeho funkčnost. Pokud si umíte představit, že by se vám na kancelářském stole a židli příjemně pracovalo, je to skvělé znamení. Na začátku je dobré mít představu o ceně. Dnes si koupíte i levnější kancelářský stůl, židli a skříň. Takové produkty by mohly na home office stačit, ale do velké kanceláře, kde se denně pohybuje mnoho lidí a trávíte tam více než osm hodin, jsou moc levné modely nepřijatelné. Sedět na nepohodlné židli a krčit se u vrzajícího stolu není příjemná představa.

Pořádný stůl a židle jsou základ

Už jste slyšeli o tom, že by měl kvalitní kancelářský nábytek něco vážit. Rozhodně nemůže být lehký jako pírko. Jen byste se báli, že se nakonec rozpadne. Jaké jsou tedy parametry pro výběr vybavení do pracovny? Neměli byste podceňovat nosnost nábytku, protože počítač, těžké šanony a jiná technika nejsou zrovna lehké. Řiďte se hlavně sílou desek stolu a jejich zakončením. Ostré rohy jsou nebezpečné i pro dospělého člověka. Oblé hrany jsou symetrické a chrání před případným poraněním. Do pracovny patří komfortní ergonomicky řešená židle a rovněž pevný a odolný stůl. Důležitá je také kancelářská skříň, do ní je možné umístit šanony s fakturami, knihy, propisky a papíry. Nic se nebude povalovat kolem. V kanceláři musí mít vše své místo, jinak práce neubíhá a stále něco hledáte. Praktickým kancelářským doplňkem jsou také kontejnery na kolečkách, přístavné boxy a vitríny.

Zdroj foto: Ajprodukty.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist