Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Vypravte se na FOR ARCH 2020! PREFA pro vás má vstupenku zdarma

Veletrh FOR ARCH je jednou z nejvýznamnějších událostí roku pro všechny zájemce o stavebnictví. Je užitečným zdrojem informací i místem, kde lze navazovat kontakty a seznámit se s nabídkou dodavatelů a firem působících v oboru. Proto na FOR ARCH pravidelně míří nejen řemeslníci, inženýři, architekti a další profesionálové, ale také ti, kdo staví, rekonstruují nebo jinak zvelebují vlastní nemovitost určenou pro trvalé bydlení či rekreaci nebo se zajímají o toto odvětví.

Letos v září se chystá již 31. ročník mezinárodního stavebního veletrhu FOR ARCH

FOR ARCH proběhne v termínu 22. – 26. září 2020 v areálu PVA EXPO v pražských LetňanechVstupenka na FOR ARCH 2020 je k dispozici zcela zdarma, vygenerovat si ji můžete na stránkách firmy PREFA Aluminiumprodukte, jejíž stánek tentokrát najdete na čerstvém vzduchu na volné ploše před výstavními halami. Zástupci firmy ochotně poskytnou informace a pomohou najít to pravé řešení pro každý typ stavby. Společnost PREFA baví tvořit příběhy zajímavých budov, o čemž vypovídá i její blog o zdařilých rekonstrukcích.

PREFA dokáže dělat střechy silné jako býk

Jestli se chystáte stavět střechu, rozhodně byste se měli s produkty PREFA seznámit. PREFA totiž vyrábí vysoce odolné hliníkové střechy, které se ctí obstojí i v opravdu náročných podmínkách. Výrobky rakouské značky PREFA se začaly vyrábět již v druhé polovině 40. let dvacátého století, mají za sebou tedy dlouhou historii. A na střechách některých domů v Salzburgu a jeho okolí slouží lisovaná a falcovaná hliníková střešní krytina PREFA více než sedmdesát let. V současnosti vyrábí PREFA široký sortiment střešních systémů, které úspěšně odolává klimatu i v drsných Alpách.

PREFA nejsou jen střechy, ale také fasádní systémy

Hliníkové fasádní systémy skvěle vypadají, navíc chrání stěny budovy před povětrnostními vlivy. A stejně jako hliníková střecha ani hliníková fasáda nepotřebuje téměř žádnou péči. Fasádní systémy PREFA nejsou k vidění jen na novostavbách; byly využity i v případě rekonstrukce prvorepublikové vily v Pyšelích na Benešovsku, jejíž futuristická přístavba je opláštěna hliníkovými šindeli.

Zdroj foto: Facebook PREFA (@prefacz)

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

AKCE

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist