Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Vytvořte si útulný domov pomocí svíček

Každý z nás by chtěl mít doma útulné a příjemné prostředí. Ne vždy ale máme čas a prostředky na jeho zvelebování. Na toto téma bylo napsáno množství knih typu Hygge, Žijme Lagom či ve stylu Sisu. Všechny knihy ale mají něco společného, a to je naše psychická pohoda.

K tomu, abychom se doma cítili jako v bavlnce, totiž nepotřebujeme rekonstrukci obýváku či plynový krb, stačí zvolit ty správné doplňky a barvy a naučit se je rozmístit. Na pohovku si pořiďte měkoučkou deku a příjemné polštáře, v podvečer zvolte tlumené osvětlení a nezapomeňte na záři svíček. Při jejich výběru se zaměřte na svou oblíbenou vůni.

Nejlepší službu vám udělají svíčky s dřevěným knotem. Jejich pozvolné spalování vydává dokonalý zvuk, který je tak podobný praskání dřeva v krbu.

Smells Like Spells

Ovládněte svůj osud. Zavřete oči a požádejte o laskavost Norny, tři sudičky zastupující minulost, přítomnost a budoucnost.

Tyto svíčky z organického sójového vosku s dřevěným knotem jsou ručně vyráběné a jejich vzhled je sám o sobě jednoduchý a elegantní.

Naše redaktorka si oblíbila vůni Norse Magic Norns, která evokuje úspěch a štěstí. Vůně obsahuje skořici, orientální tóny, mango a koření.

Z jejího zapálení jsem si udělala každodenní rituál. Večer, když mám všechny pracovní záležitosti hotové, ztlumím světlo, pustím si příjemnou hudbu a zapálím tuto úžasnou svíčku. Při hoření vydává zvuk praskajícího dřeva (který naprosto miluji) a ani při jejím delším hoření není potřeba větrat. Přírodní ingredience jsou znát a svíčku staví na vyšší úroveň, než je jakákoliv z drogerie. Některé svíčky kvalitou neodpovídají ceně, této značky se to ale netýká.

Doporučuji také jako podpůrný prostředek při cvičení jógy, její vůně pomáhá zklidnit mysl a věnovat se sama sobě.

Woodwick

Svíčky značky Woodwick se vyrábějí v několika velikostech a v rozmanitých vůních. Je velmi těžké vybrat si jen jednu. Vyrábějí se z prémiového parafínu a sójového vosku a obsahují koncentrovanou vonnou esenci.

V redakci milujeme vůni čerstvě vypraného prádla, a proto naší volbou byla svíčka Woodwick Pure Comfort. Zvolili jsme tvar „lodě“ s velkým dřevěným knotem HEARTHWICK® FLAME.

Pokud jste ještě tuto variantu svíčky nevyzkoušeli, tak věřte, že zvuk praskajícího dřeva opravdu stojí za to. Tak přesvědčivý zvuk ohně jsme u svíčky ještě nezažili. A když ho doplní příjemná vůně, domácí pohoda je zaručena.

Svíčky jsme zakoupili v e-shopu Notino, v němž je výběr obrovský, a atmosféra, kterou svíčka navodí, se stane zážitkem.

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist