Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Zabezpečení majetku: Využijte majetkové pojištění pro bezpečí a klid v duši

Bezpečí majetku je klíčové, ať už jde o domácnost, kancelář či třeba garáž. Proto se nabízí majetkové pojištění, které vás ochrání před různými riziky. Nabídka pojišťoven je pestrá, jistě si tak dokážete vybrat produkt vyhovující vašim potřebám.

Pro každodenní život

Existují různé situace, kdy se vám majetkové pojištění vyplatí. Život je nepředvídatelný a mnohdy stačí jen chvilka, aby se stalo něco, co vám pořádně znepříjemní den. Pojistit se jednoduše vyplatí. Získáte tak ochranu svého majetku v případě požáru, povodní či bouří. Ovšem pojištění se vyplatí i v případě, že vás vytopí soused, či si třeba zabouchnete dveře nebo ztratíte klíče. Pojištění majetku v kombinaci s pojištěním odpovědnosti se hodí mít, pomůže vám v různých situacích, které mohou potkat každého z nás.

Druhy pojištění

Běžné pojištění domácnosti zahrnuje různá rizika – od rozbití skla, přes škody způsobené zvěří až po zkrat na elektromotorech. Vyplatí se mít k dispozici také asistenční službu, abyste na své problémy nebyli sami. K dispozici jsou i komplexnější balíčky, které zahrnují pojištění pozemku, odpovědnosti dalších osob, vedlejších staveb a tak dále. Dostupné jsou tedy produkty pro jednotlivce i developerské společnosti, bytová družstva a podobně.

Zabezpečení majetku: Využijte majetkové pojištění pro bezpečí a klid v duši

Pojištění pro každou situaci

Kromě základního pojištění domácnosti či jiné nemovitosti se nabízí i další produkty, které můžete využít. Jde například o pojištění prodloužené záruky – zakoupené zboží může být chráněno až o 36 měsíců déle. Vyplatí se zvážit také pojištění nahodilého poškození a odcizení. To vám pomůže v případě krádeže, ale i při běžných problémech jako je prasknutí displeje telefonu a podobně.

Pořídit si majetkové pojištění se vyplatí. Ať už chcete být chráněni před přírodními živly, nebo nechcete dát šanci žádné nešťastné náhodě, pojištění je ideálním řešením.

 

 

Zdroj foto: Svpojistovna.cz

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist