Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Zámecké zahrady | nabídka pozemků

PROJEKT ZÁMECKÉ ZAHRADY SPOLEČNOSTI CRESTYL

Vize venkova podle architektonických špiček 
V současné době jsou Zámecké zahrady pozemky na prodej. Praha ležící nedaleko však dává tušit, že již zanedlouho zde ožijí celé ulice a čtvrti. Zámecké zahrady jsou místem, kde bydlení na venkově získává naprosto nový rozměr – nově vznikající ulice byly navrženy ve spolupráci s přední architektkou Barborou Škorpilovou jako designové prostory s alejemi stromů po obou stranách ulice, zajímavými prvky osvětlení, velkými okrasnými květináči, zvýšenými křižovatkami a prahy pro zpomalení vozidel při průjezdu obytnou zónou. 

Výstavba ve Vysokém Újezdu podléhá regulativům územního plánování, aby nedošlo k narušení panoramatického reliéfu obce. Jsou jim přizpůsobeny i projekty moderních vil Michala Žáčka ze studia Ateliér 2 a respektované architektonické kanceláře Ian Bryan Architects. V zájmu zachování architektonického rázu místa bude vyžadováno schválení společnosti Crestyl i u všech vlastních projektů klientů. Prostor pro život moderní doby 
Zámecké zahrady jsou prostorem pro ty, kteří chtějí nejen bydlet, ale skutečně žít. S takovou vizí Crestyl realizoval právě tyto stavební pozemky. Praha v dojezdu 15 minut poskytuje dostatek pracovních příležitostí, okolí Berouna panenskou přírodu, soukromí a klid, které lidé unavení ruchem velkoměsta tolik vyhledávají.

Pozemky Vysoký Újezd – připraveno pro stavbu 
Pozemky na prodej jsou kompletně zasíťovány inženýrskými sítěmi – k pozemkům jsou přivedeny přípojky elektřiny, vody, plynu a kanalizace. V jednotlivých rezidenčních čtvrtích jsou zbudovány komunikace včetně chodníků a veřejného osvětlení, přičemž každá ulice je oddělena od pozemků travnatou plochou, na kterou navazuje chodník, za ním plot a teprve poté stavební pozemek, a to tak, aby byl zachován základní koncept projektu – moderní obec Vysoký Újezd plná zeleně a prostoru. Pozemky Vysoký Újezd – občanská vybavenost 
Současná obec Vysoký Újezd s radnicí, poštou, školkou a školou zůstane v jádru výstavby. Plánovaná přestavba původního zámku s parkem bude jednou ze součástí modernizace obce tak, aby mohlo být vytvořeno přirozené centrum obce s rozšířenou občanskou vybaveností.

Developer - Crestyl

 

Crestyl

 

Developerem a investorem projektu Zámecké zahrady je developerská skupina CRESTYL. Ta na českém realitním trhu působí od roku 1996 a patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů po celé České republice. Skupina CRESTYL se v současné době aktivně věnuje rozvoji více než sedmnácti lokalit po celé České republice s celkovou investiční hodnotou přesahující 1 miliardu EUR.

LOKALITA

Vysoký Újezd leží uprostřed nádherné přírody nedaleko vyhledávaného západního předměstí Prahy. Snadná dostupnost do centra, přibližně 10 minut ze Zličína s využitím dálnice D5 sjezdem z Rudné, vytváří ideální spojení zdravého bydlení v klidu přírody s hlavním městem. 

Křivoklátské a brdské lesy obklopují obec Vysoký Újezd, umístěnou v mírně vyvýšené oblasti za Loděnicemi s nadmořskou výškou 423 m. V současné době má Vysoký Újezd přibližně 295 obyvatel a je jedním z nejhodnotnějších regionů z hlediska krajiny a ekologie v okolí Prahy. V srdci obce se nachází zámek z 19. století v novorenesančním stylu, ke kterému přiléhají hospodářské budovy a park.

V blízkosti Vysokého Újezdu se nacházejí vyhledávané turistické lokality a památky, z nichž nejznámější je hrad Karlštejn, Žebrák, Točník a Koněpruské jeskyně. Pohodlné spojení s Prahou během 20 minut a zároveň možnost nákupu na Zličíně, zajišťuje linka pražské integrované dopravy č. 311 ze stanice metra Zličín. Nedaleký Beroun nabízí další občanskou vybavenost, společenské a kulturní vyžití. V blízkém okolí se také nachází několik golfových hřišt, cyklostezek a jiných rekreačních zařízení u řeky Berounky.

 Developer - Crestyl 
Voctářova 5, 180 00 Praha 8 
tel.: +420 226 202 802 
www.crestyl.com 

Obchodní oddělení 
tel.: +420 800 500 550, e-mail: info@crestyl.com 

Salespoint (informační kancelář) 
tel.: +420 722 445 555 

Zajímá vás projekt Zámecké zahrady a chtěli byste si ho osobně prohlédnout? Navštivte prodejní místo v lokalitě Za Hospodou . Naši prodejci jsou připraveni se vám věnovat. 
Otevírací doba: 10:00 - 18:00 každý den. 

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

FOTOREPORTY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz  www.onlyfashion.cz   www.prazskeprikopy.cz  www.bydletestylove.cz 

www.HMGmagazine.cz  

TOPlist