Doporučujeme

HOTELHOUSE.cz

 

Portál o hotelech, pensionech a spa resortech...

Letenky, tipy na cestování, golfová hřiště, restaurace, bary, kavárny a vinárny.


image_12422

Realizace dřevostavby pro vítězku TOP MODEL OF THE YEAR pokračuje

Společnost Ovelos zdárně pokračuje s výstavbou dřevostavby pro modelku Terezu Hudákovou (23 let), která si za titul v soutěži TOP MODEL OF THE YEAR odnesla poukaz na roční bezplatný pronájem domku v atraktivní lokalitě Nové Jirny na Praze-výhod.

Realizovaný domek bude dispozičně o 3 místnostech a obytné rozloze 120 m². Pozemek má pak celkových 800 m², což je v současnosti ideální prostor pro krásné bydlení.

Dřevostavby jsou žádané, a to nejen pro svou dobrou cenovou dostupnost, ale i kvůli rychlé realizaci. V naší uspěchané době nikdo nechce moc dlouho čekat na klasickou výstavbu a stěhovat se „do svého“ až za několik let. Stavby s tímto systémem realizace jsou velmi módní a praktickou záležitostí.

Výhody dřevostaveb

Stále oblíbenější dřevostavby mají spousty výhod. Není to jen o té rychlosti – například firma Ovelos je schopna do tří měsíců dodat konečnou stavbu rodinného domu – ale je zde mnoho jiných věcí, o kterých se zatím moc nemluví. Třeba že takovéto domy mají velmi dobrou akustiku, jsou vhodné pro alergiky, protože jsou celé „vyrobeny“ s čistě ekologických materiálů, a celá řada dalších výhod.

Představení firmy Ovelos

Firma Ovelos působí na trhu v České republice více jak 15 let. Za tento čas má za sebou už přes 1 200 realizací domů, které patří do kategorie nízkoenergetického bydlení s veškerým komfortem, jenž k tomu náleží. Dobré reference této firmy a příznivé ceny její nabídky si již získaly mnoho zákazníků.

Navíc jsou tyto dřevostavby na klíč čistě ekologické, a proto jsou doporučovány i pro alergiky. Komplexní výstavba je prováděna převážně suchou cestou, bez účasti těžké mechanizace. V rámci stavby není potřeba ani nijak veliká skladovací plocha, a tak nevznikají žádná ohyzdná staveniště. Konstrukce domu je velice variabilní, takže řešení se nalezne úplně pro každého. Tyto nízkoenergetické domy vynikají dobrou tepelnou pohodou a jsou prakticky bezúdržbové. Systém se dá použít i při realizaci nástaveb zděných budov.


Více informací naleznete na www.ovelos.com.

Video

NEJČTENĚJŠÍ ČLÁNKY

Generální partneři portálu:

 

Partneři portálu:

  Další portály mediální skupiny HMG:

      

     CELEBRITYHOUSE.cz

 

PORTÁLY HMG :

www.carshouse.cz    www.menhouse.cz  www.womenhouse.cz  www.luxuryhouse.cz

www.gastrohouse.cz  www.celebrityhouse.cz  www.cinemahouse.cz  www.househouse.cz

www.kidshouse.cz   www.bookhouse.cz   www.hotelhouse.cz 

www.nicemagazine.cz  www.homemagazine.cz   www.golfmagazine.cz  www.letniservis.cz

 www.inspirovanikrasou.cz  www.sefredaktorzavolantem.cz   www.rozhovoryzavolantem.cz

www.watchhouse.cz  www.luxusniplaze.cz  www.luxurymagazine.cz

www.snehovyservis.cz  www.podcasthouse.cz  www.menhouseman.cz

www.nejlepsikavarny.cz

TOPlist